Alte știri din fotbal
Florin Niță: „În următoarele zile o să urmeze un anunț” » Ce spune despre situația de la FCSB
0
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj...”
0
Fostul internațional l-a luat la rost pe Șumudică: „Nu are ce căuta! La cât de mult ne-a înjurat”
0
Aurel Țicleanu, mesaj fără echivoc despre echipa lui Rotaru: „Craiova va câștiga primul titlu din istorie. S-a înființat în 2013”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen a făcut anuțul » Manuel Neuer și-a prelungit contractul: „Sunt foarte fericit să rămân încă un an”
0
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Și Lucescu, și Stoichiță spun lucruri trăsnite! Nea Mircea vorbește de o eventuală plecare a sa (demisie sau demitere), dar pare a pune condiția că pleacă doar dacă succesrul său va fi Hagi. Ca și cum un salariat dat afară, nu pleacă dacă nu-i place... înlocuitorul său!? Iar Stoichiță (care afirmă cu seninătate că ”nu suntem de acord cu o demisie”), pare a nu fi înțeles nici până la vârsta pe care o are, că demisia este un act unilateral care nu se negociază, nu se aprobă, nu se poate respinge, ci doar se ia act de existența ei!
Nu pleaca Lucescu nici cu miliția!Și daca ar pleca e vreo problema?N-are FRF(adica Stoichița), alr selecționer(Mutu de ex)?Și daca n-ar avea,nu e și ne-a GG pe acoalea?Marinimos cum ii e felul,renunța la Luțu și il da lu Stoichița sa-l puna selecționer!
Nu pleaca Lucescu nici cu miliția!Și daca at pleca e vreo problema?N-are FRF(adica Stoichița), alr selecționer(Mutu de ex)?Și daca n-ar avea,nu e și ne-a GG pe acoalea?Marinimos cum ii e felul,renunța la Luțu și il da lu Stoichița sa-l puna selecționer!
Ai citit frate !!! vorbele astea nu vin de pe tictoc.... da le-ai zis-o de nu cred ca intelege careva unde bati...
Lucescu a reapărut pe piața fotbalului cu prea multă tobă. Să ne înțelegem, nu de porc, ci din aceea ce vrea surle și trâmbițe. S-a plasat, că dară are destui prieteni, în vadul GSP și s-a apucat de pescuit. Are momeală de calitate, de FIFA, UEFA și beneficiază de scutul CNP_ului. Era singurul ce mai putea face valuri în piața vânzolelii și încărcăturilor emoționale înalte. Deocamdată șochist novice, s-ar putea să atingă praguri paroxistice prin realizarea apogeului în final de mandat și carieră. Așa s-ar explica retragerile inexplicabile și abandonurile în serie al antrenorilor candidați la tronul de la curtea sportului rege. În țara tuturor experimentelor, totul este posibil!
Nea Mircea, trebuie să fii bărbat și să-ți asumi și succesul și eșecul. Asta, că lași pe altcineva la baraj, e o lipsă de bun simț! La luptă!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.