Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Metaloglobus: moldovenii sunt în pericol să rateze play-off-ul
0
Campionul României are o problemă cu Charalambous și Kopic: „Nu respecți țara, cultura noastră!”
0
Căpitanul Cîrjan dezvăluie ce a vorbit cu „fratele Boa”, care vrea să plece de la Dinamo
0
Cătălin Cîrjan, despre noul contract la Dinamo și meciul contra Craiovei: „Chiar vorbeam în vestiar...”
0
Știri din fotbal internațional
UEFA l-a suspendat pe Răzvan Lucescu » Va rata duelul cu Ionuț Radu
0
O casă de pariuri n-are nicio îndoială. Cine a mizat pe Arsenal poată să-și ridice bani!
0
Jocurile Olimpice de Iarnă au reacționat după accidentarea teribilă a lui Lindsey Vonn
0
Verdict! Liverpool trebuie să-i plătească lui Chelsea pentru un supertalent
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
După ce a mers la sală în Oradea, un american spune că România e mai ...
Libertatea
Cina „sălbatică” a lui Epstein cu miliardarii lumii: Elon Musk, Mark ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Constanța și-a vândut BMW-ul X6 în Ilfov și l-a furat apoi cu ...
Libertatea
Pentru ce sa fie Ianis capitan??? Atata nesimtire, e lipsa de respect pentru ceilalti fotbalisti, toata vara cand Ianis a frecat menta altii s au pregatit… In afara de reclamele la tv si pozele alb-negru nu-l recomanda nimic, auzi banderola de capitan… e totusi echipa nationala nu o echipa de cartier!
Ramane cum am vorbit,meciul cu Moldova a fost pregatit de Luce si Hagi batranul cu clanul sau,pentru fiul protejat sa faca ceva minute si sa dea unul,doua goluri cu care sa ne laudam in continuare vreo doi ani.Sa traiesti romanico,esti tare,esti unica,ca la noi la nimenea.Lucescu spunea ca trebue sa-i faca loc lui ianis,dar de ce mai mosulica,fiecare sa-si castige locul,fara pomeni.Totusi,ma intreb si eu daca ianus va juca cu margelele alea noi de fetita pe care le poarta?
Inainte il priveam pe "marele" antrenor cu un oarecare grad de compatimire., care incet, incet , s'a schimbat in dispret. Caracterul lui a ramas o constanta si nu a acumulat un dram de intelepciune dupa toti anii care au trecut.
Deci ... Moldovan nu mai jucase de luni de zile. Lucescu il baga titular si Moldovan greseste. De vina este Moldovan. Hagi a jucat un meci dupa luni de zile, acum e capitan de echipa. Moldovan a daramat emotional echipa, dar Hagi nu o darama emotional cand joaca fara sa merite si este si capitan. Consecinta acestor aberatii: Tin cu Austria.
Cariera de antrenor a lui nea Mircea s-a terminat în 2016 când a încheiat colaborarea cu Șahtior. Avea 71 de ani, o vârstă perfectă pentru pensionare după o carieră de succes la echipe destul de importante din estul Europei. De atunci tot întinde pelteaua și nu mai realizează NIMIC notabil, ba chiar dimpotrivă, acumulează un capital negativ de imagine și contraperformanțe.
Mos Luce e confuzat rau daca nu pricepe ca amicalul asta e impus de UEFA ;-)
Nu știe că era calendar oficial și trebuia fixat un amical?
Bai ***, tu vb serios??? Baga in *** pe aia pe care ii tii pe banca, Morutan, Louis Munteanu, Birligea, Ionut Radu, Manea, Bairam. Altii ar da orice sa joace. Si cu Austria baga gloabele tale, Tanase, Burca, Tarnovanu, Miculescu. Oricum vei pierde cu vreo 4-0, esti varza ca selectioner, cu toata dragostea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce se mai joacă meciuri?! Faceți doar conferințe și analize pe nimic! Orice performanță se obține prin repetiție moș Pedală!! Ne întoarcem la ce spuneam, când suntem la fotbal discutam despre șpriț și când suntem la șpriț discutam despre fotbal... Urraaaa , trăiască revoluția promisă de toți la instalarea octogenarului!
Ianis pentru Balonul de Aur !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.