Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Nea Mircea,de Scoția ai uitat? Treci pe la Glasgow să urmărești titularul de la echipa secunda a lui Rangers.
Dacă erați tari aflați că se va opera săptămâna viitoare iarăși la picior dar n u ați putut
Romania are in sfarsit un antrenor de inalt nivel.
Experianta de la Pisa a fost un dezastru !! Lucescu a luat aceasta echipa prospat promovata in Seria A de catre un alt antrenor !! Rezultatele au fost oribile, motiv pentru care a fost demis cu cateva etape inainte de terminarea campionatului cand Pisa nu mai avea nicio sansa sa se salveze de la retrogradare !! Nu stiu ce impresii bune ar fi putut lasa la Pisa !!
Da, dom'le, unul din cluburile la care performantele omului i-au adus porecla de "Lumina" :))) "Lumina retrogradarilor", desigur, ca astea au si fost "performantele" persoanei in Italia: 3 bucati retrogradare, 2 bucati promovare, nici in primele 10 n-a dus vreo echipa. Dar presa din aceasta frumoasa tara nu e de fapt presa, ci o casa de productie de basme populare, care, ca orice basm, n-au nicio legatura cu realitatea (cele mai cunoscute fiind basmele "Regele", "Fiul Regelui", "Generatia de Aur" :))))). PS: "targeturi" au snobii si ignorantii, la ceilalti exista obiective, tinte.
Lucescu nu a performant in fotbalul occidental, singura realizare ca l-a readus pe linia de plutire pe Hagi la Brescia in B dupa bravură de la Real. Lui i s-a potrivit fotbalul din Ucraina si Turcia unde a facut cariera. Deci va rog eu nu-l faceti si pe asta rege ci mai bine SULTAN.
Nu știu dacă o să câștigăm toate meciurile care urmează, dar avem în sfârșit antrenor la echipa națională.
Buna ziua! Mi se pare un lucru de apreciat ca selectionerul nationalei se duce (sau isi trimite colaboratorii) sa urmareasca pe viu evolutile unor jucatori din lot, sau, potentiali selectionabili. Sincer sa fiu, daca tot este in Italia, sper din suflet sa gaseasca timp sa discute si cu Chivu si sa ii propuna un rol la nationala. Dupa parerea mea, din toti tinerii antrenori Chivu e singurul care ar avea o sansa sa il egaleze pe "Il Luce".
Titlul articolului nu mi se pare potrivit. Suna cam asa: “in loc sa stea cuminte, asa cum ar trebui la varsta lui, Mircea Lucescu umbla hai hui”. Putea fi ales alt titlu care sa descrie munca unui om care nu se multumeste sa incaseze un salariu bun si sa munceasca doar cateva zile, cu ocazia convocarilor Nationalei.
Iar tu ai baut sampon ca de obicei...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.