Alte știri din fotbal
Liderul Superligii contraatacă după decizia LPF: „Ne deranjează, poate le e teamă!” » Săgeți subtile: „Toată lumea va fi invitată de noi la petrecere”
0
Omul care l-a adus pe Macalou în România a dezvăluit cum s-a realizat transferul » Ce spune Sabău despre noul star din Superliga: „Erau semne de întrebare”
0
Kyros Vassaras, întâlnire cu reprezentanții cluburilor din Superliga: marii absenți
0
FRF introduce un nou sistem în Superliga și Cupa României » Ideea cerută în trecut de Mirel Rădoi va fi pusă în practică
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid impune o interdicție înainte de meciul cu Manchester City, din Liga Campionilor
0
Cassano distruge derby-ul pierdut de Chivu: „Un show dezgustător. Nu s-a schimbat însă nimic pentru titlu!”
0
Faza optimilor de finală ale Ligii Campionilor debutează marți cu Galatasaray - Liverpool
0
Alvaro Arbeloa îl acuză iar pe președintele Barcelonei: „Candidatul Laporta i-a cvadruplat salariul lui Negreira"
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
cata dreptate ai !:))El a plecat din Romania ca nu-l mai suportau astia la cata prostie zace in el ...:))El e dat afara din tara pt prostie ,nici Elena nu-l mai suporta !:))
Sincer eu nu stiu cum e la bucuresti acolo la voi,dar atata ura nu am vazut de cand mama ma facut
Ba ma aia pe guvernarea ta ..nu ma intereseaza..eu am plecat imediat dupa ce i-a vazut pe aia cu plancarde de genul " noi muncim, nu gindim" ...probabil atunci te nastea mta in ilfov !! Primul lucru in ian. 90 m-am inscris la liberali si l-am votat pe ratiu la presedentie dar nu suport demagogia tzzarane !
esti un parvenit trist...asta inseamna..ca ai trait central dar nu ai mentalitate nici de la satele de langa..stai in blocuri cu bulina rosie si te lauzi pe aici..ti-am spus mha comunistule sa nu mai vorbesti cu mine..oricum o sa dispari..si lipsa ta..o sa fie un plus..esti un minus..un gunoi al romaniei..asta esti..dispari pentru todeauna..sau pleaca intro tara comunista..acolo e patria ta de vis..
ba tandala ,tu-n fiecare seara ai aceleasi cd-uri ,mai skimba drec si tu atitudinea asta de om prost ,kiar iti place mereu sa te lauzi cat de bucurestean esti tu si unde stai in buc ??Daca stateai in New York cred ca ne scuipai via internet la cata mandrie prosteasca zace in tartacuta ta numita cap de catre ma ta !!Esti plictisitor de prost plus ca repetitia la tine e la loc de cinste ,lasa ca stim toti de unde esti ,crescut in beci ,fatat de o catzea si educat la cotet !
aaa..e clar acum..ca e ex-comunist asta..caine maidanez..de asta s-a aprins cand am spus de guvernare..si ca vreau sa dispara toti..si cu el ca se pare e la acelasi nivel...nici nu stiu dc scrie aici..ca oricum nu se intelege deloc cu tastatura..:))
Nu stiu de ce baiatul asta ostracizat ,mereu crede ca are dreptate ,l-o fi mintit ma sa ca e vreun einstein ?:))
Acolo sunt nascut si crescut emigrantule ! Banui ca nu stii bucurestiul dar poti sa afli ..sunt nascut la Cantacuzino si am trait cea mai mare parte din viata in centrul lui bukale..gradina icoanei, parcul Ioanid, bvd. Dacia, cartier floreasca, etc.
nu te mai tura atita prostake ca-ti sare mustarul pe peretii grotei in care locuiesti ,saiba cu oki care esti !
La noi la romanii se vorbeste atat de mult ca in nici o alta tara,oameniicare zic Romania tara de rahat uitand ca oamenii constituie tara si tot felu de afirmatii de astea mie unu mi se par penibile chiar.Eu unu care traiesc in Romania cu cateva exceptii putine,ca nah nu exista padure fara uscatori,am intalnit foarte multi oamenii adevarati de treaba,primitori nu hoti,criminali,batausi cum ne "promoveaza" unii sau mizerie.In orasul in care stau eu nu conteaza numele nu vreau sa ma laud sau ceva de genu este curat si chiar foarte frumos,nu inteleg generalizarile astea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.