Alte știri din fotbal
România U18 revine in extremis cu Danemarca, la Clinceni, și promovează în Liga A pentru calificarea la European!
1
Mirel Rădoi n-a ținut cont » Feblețea lui MM Stoica a dispărut de la FCSB!
0
Probleme! Corvinul Hunedoara nu poate debuta la Petroșani în viitorul sezon de Superliga
0
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Deschidere de scor în minutul 68
1
Știri din fotbal internațional
Campioana lumii, zguduită de un scandal imens! Procurorii consideră că au suficiente dovezi
0
Fără Liga Campionilor, clubul din Premier League va trebui să-și vândă vedetele! Și antrenorul e în dubiu
0
S-a stins căpitanul marii echipe a Bulgariei de la World Cup '94
0
Julian Nagelsmann, la cuțite cu golgheterul Germaniei » A înfruntat un întreg stadion
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Acest juactor lusitan are si origini romane, la fel de mult pe cat mai avem si noi in ziua de azi. Ce nu pricepi, ca dpdv al ADN-ului e mai roman ca toti ungurii din Romania, chiar nu pricepi asta ? Oricum, e irelevant si treaba asta, tot ce conteaza este ca e OM si ca e un jucator bun de fotbal si sper sa-l vad titular in detrimentul legendarului Bancu!
Ce rost mai are regula U21? Ce rost mai are să crești tineri? Hai sa naturalizam 10 brazilieni și 10 congolezi și avem o echipa "națională".
Pentru străini sunt competițiile între cluburi. Și acolo ii poți susține. Pentru analfabeți că ține se dau pensii speciale?
Hai si tu ...las-o jos ca macane !!! ai inceput cu limba de lemn ???
Prietene...compari mere cu pere. Păi ăștia sunt născuți aici și au legături românești...Camora ce are??? Nimic.
Poti sa fii si rapidist ...la ce ineptii susti esti demn de o pensie speciala !!! Mai OMULE !!! Avem nevoie de FOTBALISTI la nationala ...nu de poze cu farfuze !!! Calmeaza-te ca nu ai dreptate !!!
rapidist de-al tau,ce sa faci,n-ai ce sa faci:)) de aia s-a desfiintat rapid in 2016.
Ce rădăcini are? De pătrunjel poate. O fi rudă cu Mircea cel.batran
Iarta-l , Doamne ...ca nu stie ce spune !!! :))
Ce penibil ești....wcsb-ista e m-ta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.