Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Tatăl jucătorului a pus mâna pe telefon și i-a interzis selecționerului să-l convoace pe fiul lui la Cupa Mondială
0
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Imagini senzaționale din Istanbul
0
Vor să promoveze direct în Premier League, după decizia fără precedent a Ligii Engleze
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
9
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Ei cum pot*
Pai, am avut jucători de pătrundere. Mitriță! Cu jocul lui rapid și cu dribling trebuia sa ii inoade pe islandezi. În schimb a fost complet ieșit din joc. Probabil fusul orar și drumul ff lung sunt cauza. Dar de sud americanii care joaca în Europa și merg acasă ptr meciurile de calificare ce sa mai spunem? Eu cum pot?
Mirel a fost ales pentru ca nici un antrenor care a pregatit nationala nu vroia sa vina
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bre matale orice antrenor castiga il umplii de elogii iar daca pierde meciul urmator il desfiintezi! Hotareste te odata. Ori . Ori !
Unde si cand a antrenat ultima oara Dinu? Pentru un antrenor care a ramas in istoria Nationalei doar legat de dezastrul de la Kosice, are mult tupeu. Mai ales ca atunci avea la dispozitie o generatie exceptionala. Radoi lucreaza cu pseudojucatori, din care incearca sa scoata maximul posibil. Dinu nu a stiut nici macar sa gestioneze o echipa formidabila, care ii fusese oferita pe tava. A trebuit sa vina Iordanescu, sa repare ce se mai putea repara.
Când ți-ai legat numele de Firea nu mai ai dreptul la cuvânt. Zero caracter, zero om
Ce perspicace acest Dinu...de unde si-a dat seama ca Radoi nu are experienta? Pai nu stia toata lumea ca nu are? Experienta nu a fost criteriul pentru care a fost ales, asta o stie si un elev. Cat despre scolarizarea lui, hai sa ne uitam la Iohannis, profesor, inspector, primar, presedinte, cum macelareste limba romana. Nu mai pun de Anisie Pepsiglas. Si nu-l suport pe Radoi
s a bagat si bratu ca musca in lapte.cate rateuri treb sa mai faca acest bratu ca sa si dea lumea seama ca nu este antrenor?la propriu.nu la vorbit.ca la vorbit dupa meci sunt artisti.zici ca au undeva un sef care ii asculta si le da nota pt cum isi explica...rezulratul...mai ales prost.
Mare antrenor dinu.... Nici nu mai poti sa i numeri esecurile. Nu stie decat sa critice. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.