Alte știri din fotbal
Atacant la Dinamo: cine ar urma să plece, în cazul unui transfer » Ce se întâmplă cu Vladislav Blănuță
0
Legenda lui Dinamo a remarcat 5 jucători ai lui Kopic: „Ei dau forță, siguranță”
0
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile +cote
0
Ionuț Panțîru a rămas fără echipă » Prima reacție a jucătorului: „Scuză-mă pe mine”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu, contraatac la Mourinho: „Dușmanii fac gălăgie, dar mă bazez pe experiența mea din academia lui Inter”
0
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: gazdele se pot apropia de „galactici” » Echipele probabile
0
Candidata la titlu intră pe fir pentru Radu Drăgușin: „Antrenorul îl admiră și directorul sportiv negociază cu agenții jucătorului!” » Condiția impusă pentru transfer
0
Ofertă pentru jucătorul huiduit de tifosi în ultimul meci al lui Inter » Cristi Chivu a decis soarta lui Luis Henrique
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Rușii, atac masiv cu sute de drone și rachete: au bombardat fabrica de ...
Libertatea
Radoi halucineaza. Auzi la el: "Și în mod cert, vom juca ofensiv și de-acum înainte". Adica la fel ca in Islanda, Norvegia si Irlanda de Nord? Poate se refera la acel 3-0 senzational de acasa cu Norvegia?
Rădoi și Daum,sunt cei mai slabi arbitri care au antrenat naționala de fotbal a României!!!
Pai oamenii vorbesc de incompetenta lui radoi, nimic bun de spus la subiectul asta...singura relizare din cariera lui este ca a spart dintr-o singura lovitura geamul din vestiarul de la Bistrita....probabil ca au mai incercat si alti berbeci din turma lu' nea jiji da' mirela a fost cea mai tare din saivan.
De geamu de la Bistrita nu au intrebat copii?Ai *** tata buna la Becali ani de zile, fiind capitan si fin .Bineinteles ca Becali stia tot de la echipa ca erai protejatul lui.Eu nu cred in asemenea oameni care se dau cinstiti si corecti.Nu avem echipa la ora actuala dar nici antrenor.Dica si Radoi pot fi orice dar nu antrenori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Raspuns :"Dragii mei copii,oamenii vorbesc urat despre mine ,pt ca nu sunt antrenor,n am antrenat niciodata o echipa,desi nasu Gigi m-a pus antrenor dar eu n am fost in stare de nimic.Oamenii,mai vorbesc urat despre mine pt ca n am luat nici Bac-ul,sunt incult si ma tund ca un tractorist.Vorbesc urat despre mine pt ca sunt fudul si arogant,pt ca un proverb spune ca "p.rostu daca nu e si fudul,parca nu e pr...destul ".Mai vorbesc urat despre mine ,pt ca sunt un oltenas tafnos,suparacios si fara demnitate.Pt ca aveam demnitate demisionam dupa ce echipa antrenata de mine,nu va fi la europene desi e tara gazda ".-Era greu sa le spuna asta ?!
Cap ai, minte iti mai trebe. Citeste dracu articolul si apoi vezi ce prostii scrii .
aloooooo GSP!Pai Contra a pierdut cu Spania de 2 ori, cu Suedua de 2 ori cun draq la voi apare cu o singura infrangere?Incompetentilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.