Alte știri din fotbal
Pronosticul dinspre FRF, cu mai puțin de o oră înainte de Turcia - România
0
Iată „loja de Aur” a României la Istanbul! Cum au apărut Hagi, Popescu, Răducioiu și partenerele lor
0
La intimidare? Turcii au venit cu fanfara otomană pe teren! În aceleași timp, românii pătimeau la porțile de acces: „Ne-au scos banii din portofele”
0
Avem echipele de start în Turcia - România » Gălăgie la Istanbul, „tricolorii” sunt huiduiți
75
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
orice antrenor venea avea aceeasi statistica. sa-l invete radoi pe marin cum se executa un penalty? sau pe altii cum se da o pase de 2 m :)))) terminati cu tampeniile
E clar ca nu va pricepeti. Radoi poate e cel mai slab din trecut si pana in prezent, dar in viitor???? Facem pariu ca urmatorul antrenor va fi si mai slab, iar urmatorul si mai si, si tot asa. Peste 15 ani ne vom aminti ce MARE antrenor a fost Ra-zwei si cum lua el bataie numai la unul sau 2 goluri. Cum reuseam noi sa facem fata temutelor Luxemburg sau Lichestain(tata Puiu stie). Ce vremuri vor fi fost!
"Daum arata acum decent"; Daum mereu a aratat decent avand in vedere ce "talente" exista in nationala Romaniei. Faza e ca la noi aici in tara avem impresia ca suntem cei mai tari de pe planeta; nu poate nimeni sa comenteze ca Tanase sau Coman nu valoreaza 20 de milioane ca sar repede consumatorii de seminte la cornet sa iti interogheze familia, apoi ajung jucatorii pe afara si masoara bancile de rezerve de pe fiecare stadion.
E prima data in ultimii multi ani cand Romanai joaca (sau incearca sa joace) fotbal. Sigur ca mancam bataie. Cum sa castigam cand vedetele noastre sunt Stanciu si Maxim? Avem altii mai buni? Bineinteles ca nu. Asa ca sa ne vedem lungul nasului si sa acceptam ca Radoi antreneaza cea mai slaba generatie de jucatori din istorie. Meritul lui Radoi este ca ne putem uita la un meci al nationalei fara sa ne ia somnul.
Nu stie meserie Radoi, dar macar si-a tocit coatele pe bancile scolii... :) :) Muahahahaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
cu unii am luat 2 ,cu altii 3 , cu asta 1 ,ok ,cu toti trei unde ne-am calificat ???
Ar trebui pus coach Gigi la nationala, am avea asigurat locul 2!:)))
Eu am văzut că de vre-o patru ani “epavele” de la CFR câștigă campionatul…of,of,măi,măi…
orice antrenor venea avea aceeasi statistica. sa-l invete radoi pe marin cum se executa un penalty? sau pe altii cum se da o pase de 2 m :)))) terminati cu tampeniile
Daum era parfum
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.