Alte știri din fotbal
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
Directorul GSP a luat la rând „tricolorii” și surprinde: „Uzura, vârsta... Nu mai e același Lucescu!”
6
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
4
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
4
Știri din fotbal internațional
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Ne-au băgat *** în coastă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"-au regăsit fotbaliști de la Farul, Universitatea Cluj sau CSA Steaua" - ce trebuie sa se intimple ca sa se convinga toata suflarea fotbalistica din Romania " Hagi produce numai rebutiri pe care le umfla, iar presa il incurajeaza.
Lipsa educatiei este de vina...generatiile dinainte aveau mult mai bun simt si nu erau plini de figuri si vocabular de *** cum au tinerii de azi...sa ii vezi pe la liceul sportiv Mircea Eliade ce impresii au in cap,cum se injura unii pe altii si ce gandire au....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Or fi slabe generatiile din ultimul timp, insa asta arata mai degraba o problema de pregatire si de antreori de la copii pana la juniori decat lipsa de talent. Nici inainte nu aveam generatii de Maradona, insa se lucra mai serios. Astfel a fost posibil sa performeze la nivel inalt un Boloni, un Lupescu, jucatori care nu s-au nascut talente insa au muncit serios ca sa performeze. Peste valoarea individuala mai conteaza si jocul de echipa care depinde in mare masura de antrenori si selectioneri. Asa ca sa o lasam pe asta cu generatia slaba si sa vedem cum imbunatatim pregatirea jucatorilor.
Eu zic să desființăm fotbalul din țara noastră fiindcă și așa nu ne ajută cu nimic mai tare ne facem de răs pe unde jucăm
cum sa il pui pe sapaliga, cel mai slab antrenor din istoria romaniei, selectioner ...
Dacă începe să ne umilească și Moldova atunci singura soluție e unirea pe-ndelete,cît mai repede !!!
Abia astept ca in urmatorii ani sa sustin Moldova la turneele finale... deja dau semne din campania asta ca au sanse de calificare.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aveti putina decenta si schimbati titlul. Umorul asta de acum 45 de ani nu mai tine. Lasa-ti mistourile pentru ca sunteti blana.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.