Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a făcut calculul, în direct: „Cu punctele astea luăm titlul! Se petrece un fenomen ciudat în Liga 1”
0
Gigi Becali: „Gică Hagi numai pe el îl va pune căpitan”
0
Bun prieten cu Lucescu, Gigi Becali comentează cumpăna selecționerului: „Nu știați?”
0
Lui Lucescu i se montează un defibrilator! Informații de ultim moment despre starea de sănătate a selecționerului
1
Știri din fotbal internațional
Revenire pentru echipa națională care nu jucase niciun meci oficial din 2019
0
Au inaugurat „noul Azteca” » Imagini ca în jocurile video cu stadionul de la Cupa Mondială 2026
0
Bernardo Silva dezvăluie adevăratul motiv al plecării de la Manchester City
0
Naționala de nerecunoscut! Umilință în Noua Zeelandă, după ce s-a făcut de râs în preliminariile CM 2026
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
iar ne aburesc spiruharetistii, o data e sotia lui manea, pe urma e iubita...:)
*** *** , prin italia ce astepti sa gasesti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Manea este un tip foarte elegant pe teren. Și cred că și în afara lui. A fost ceva greu de înțeles acolo după meci. Ne-am dat în petec! Dacă tu, suporter, te-ai dus acolo să susții echipa, ce D-zeu ai putut să faci exact când era bucuria mai mare?
A dat de nervi si s-a razbunat pe soitia lui Manea........iti dai seama omul a facut tot scenariul in capul lui :))))
Din pacate,printre romanii aflati la munca in strainatate,mai sunt si ciobani.Un barbat sa dea intr-o femeie ... e grav.A dat de nervi ca nevasta-sa lui isi dorea sa atinga *** si s-a razbunat pe sotia lui Manea
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din ce scrie Decebal Radulescu pe Facebook Manea pare sa fie *** care a declansat incidentul bruscand-o pe cea care a vrut sa faca poza cu el, iar restul a fost meleu. Daca te duci in tribuna trebuie sa te astepti sa fie fani care vor sa faca poze cu tine. Daca nu-i poti refuza fara sa-i bruschezi atunci *** vestiar... acolo se duc jucatorii dupa meci, nu in tribuna.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu asta e dovada lipsei de civilizatie, poate a fost totul un accident, poate s-au impins pe acolo si au lovit-o pe domnisoara din greseala. lipsa de civilizatie e ca gsp a gasit din asta subiect si ca s-au strans destui prosti care sa jigneasca si sa se jigneasca reciproc pe acest subiect.
Iata ca traim sa vedem si asta ! Diaspora e marginalizata nu numai in politica se pare ca si in sport ! dar asta numai in mintea celor plecati numindu-se diaspora !!!! apropo cine sa fi lovit prietena lui Manea !!!!!
Este vorba despre *** de la Uniti sub Tricolor, ce va puteti astepta? Ma mir ca nu a fost *** si Manea, ca doar e *** si a jucat la CFR.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Decebale vad ca are o problema, pune majuscule la nimereala
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.