Alte știri din fotbal
Răsturnare de situație cu Vlad Chiricheș! FCSB i-a decis soarta: „Am vorbit cu Gigi Becali”
0
Basarab Panduru, impresionat de un jucător de la Universitatea Craiova: „Am vrut să vorbesc despre el, văd un jucător talentat”
0
Concluzia la Dinamo la finalul lui 2025: „99% nu ajunge niciodată”
0
Gică Craioveanu a numit cele 3 echipe care se vor bate la titlu: „Ei nu prind podiumul”
4
Știri din fotbal internațional
Aproape de cea mai mare surpriză de la Cupa Africii » Antrenorul român a fost „răpus” de Salah în prelungiri
0
PSG pregătește un contract istoric pentru Luis Enrique
0
Napoli este noua supercampioană! » Super David Neres a răpus-o în finală pe Bologna, cu o „doppietta”, la Riad
0
Portarul înlocuit de Răzvan Sava, salvat de Udinese! » Cine plătește daune pentru retragerea plângerii penale
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
du`te ma de aici..si mai zici k esti stelist:)) lasa`ma frate...nicolitza e intr`o pasa proasta ...se intampla la orice fotbalist ! o sa`si revina sigur ! trebuia konvocat pentru moralul lui !
Nea Muresane te credeam mai inteligent....nu esti deloc diferit de ceilalti conducatori de cluburi...ai luat-o razna rau de tot
Hai ca asta-i o vorba spusa de un om prost ! Ori a zis la misto. Intr-adevar el poate e in conflict cu cei de la Steaua dupa acel joc si sa nu se rupa vestiarul la nationala nu l-a convocat. Oricum Trica nu e titular. Dar in orice caz sunt de acord ca Nicolita nu are ce cauta la nationala !!!
mai terminati cu prostiile. daca nu l.a convocat e decizia lui piturca si gata. vai ce mare jucator pierde nationala. iar declaratia lui muresan e de 2 lei. bafta
Tziganii tot la tzigani tin ,cum sa-l fi luat pe trica daca nu mai are loc de nonvalorile miticilor (brunetei),doar nu sunt multe pozitii pentru rolurile din inima de tzigan ! Si pe tzigani nu-i intereseaza rezultate "mancatias" ,ci cat de multi bani sa faca pt ca moare mama lor de foame , deci daca becali le da lovele nu le pasa de cei ce au pasiune pt acest sport ! Sunt dezamagit si tare as dori sa cada cateva capete de la frf : nasu ("el capitano de la cosa nostra")
Muresane, inscrieti-va ma in campionatul Ungariei ... aici n-aveti ce cauta ... iar pe zdreanta aia de Trica luati-l cu voi. La nationala Ungariei cu el ... noi avem nevoie de oameni cu caracter nu de "tigani". Cuvantul ce caracterizeaza in acest moment CFR-ul: "PARANOIA" !!!
Sunt stelist, dar decat Nicolita mai bine Trica la nationala. Nicolita nu mai joaca nimic cam de un an.
nu e kestia k injura sau nu injura....sau de cine unjura si de cine nu injura !! trica nu merita sa fie la nationala...eventual sa stearga ghetele lui mutu si chivu !!!:))
muresan esti gay.. ANTIBOZGORI!
pe zi ce trece asta-i din ce in ce mai bleg..auzi la el filozofie..."n-a fost convocat k a dat gol in ghencea"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.