Alte știri din fotbal
„Bun venit, Ronny! Să-l țină Dumnezeu sănătos pe Crețu!” » Reacții spumoase, după transferul anonimului adus de MM Stoica
0
Primul mesaj transmis de cel mai nou transfer făcut de FCSB
1
A plecat după un singur sezon! Transferat din Superliga la Ordabasy
0
CFR Cluj a ales stadionul pe care va evolua sezonul viitor
0
Știri din fotbal internațional
Elveția - Bosnia și Herțegovina, în etapa #2 la Campionatul Mondial » Ocazii mari în start
2
I-au ridicat Rolls-ul lui Mirel Rădoi » Imaginile cu mașina de 700.000 de euro s-au viralizat: „Îmi pare rău, băietu'!”
0
Cristi Chivu a ieșit după două ore de la negocieri, apoi a venit comunicatul oficial: „A semnat!”
0
Comunicatul familiei în cazul tatălui lui Lionel Messi: „În prezent, se află sub supraveghere medicală. Facem câteva precizări”
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
0
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Filmul noului eșec al Guvernului Veștea: cum a reușit premierul desemnat ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat și a strâns 10.000 de like-uri pe Facebook în 15 ...
Libertatea
Mi-as dori ca Romania sa bata Bosnia, gratie spiritului de lupta si de disciplina tactica a romanilor. Ar iesi in evidenta 2 aspecte: 1. Mutu este un leader care 'trage' dupa el. 2. Razvan poate fi un antrenor mare. In rest, numai de bine.
hai baieti sa jucam ofensiv,doar asa putem castiga,ii umilim cu 1-0:)
Chivu a renuntat la Nationala, vazand ca-i fuge presul de sub picioare la Inter, observand ca evolutiile slabe i-au facut pe sefi sa se gandeasca serios daca-i prelungesc contractul scadent, de vreo 5,5 mil/an. Speriat ca ar putea pierde aceasta suma foarte mare, zic eu pt unul ca el, si constient ca nu va mai pupa asa ceva, si-a bagat picioarele in ea Nationala. Parearea mea, ca daca NU i se va prelungi contractul la Inter, va veni la Nationala, ca sa iasa in evidenta, in speranta ca va convinge vreun club important ca mai merita sanse, situatie de care nici Mutu nu e departe, e cam pe farasa la Fiorentina.Poi daca trage echipa dupa el al EURO, nu va dati seama cate cluburi il vor chema?
poate se aplica vb romaneasca, da doamne mintea romanului de pe urma, asa si cu mutu, poate face acum ce nu a reusit ani la rand, ca noua ne lipseste norocul si motivatia in ultima vreme, nu stiu ce au jucatorii astia de nu reusesc sa se concentreze pana la capat, hai mutule, trage echipa dupa tineca chivu nu a fost in stare
Tradati de Capitan..... Cam asa vad eu echipa nationala dupa plecarea lui Chivu. De ce a facut acest pas el stie. E decizia lui si trebuie respecatat. Dar,dupa atat timp,nu da bine.Nu m-as fi retras asa.Nu cand echipa are cel mai mult nevoie de mine. Imi suna a "imi iau jucariile si plec". E cea mai usuara varianta.Sa lasi totul si sa pleci e cea mai simpla si usoara varianta. Momentul retragerii vine cand il simti. Poate el l-a simtit acum. Dar pare nepotrivit si lasa un gust amar.Mai are multe de spus pentru nationala. Poate se razgandeste si se intoarce asa cum a facut candva Hagi. Atunci sigur va reveni in inima iubitorilor nationalei.
Nu fii rautacios, Mutu e cam singurul care poate castiga un meci de unul singur. Nici Luxemburgul nu-l bateam fara el, 100%!
ziua de antrenament se incepe cu o liniuta.......pardon,cu o miuta.............se stie...........care este.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.