Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Final dramatic în Portugalia - Croația! » Lusitanii merg în optimi cu un gol marcat în 90+4! Urmează blockbuster cu Spania
1
Anunțul de la miezul nopții: Cristiano Ronaldo se retrage de la echipa națională după Mondial
0
„Războinicul” Lamine Yamal mută presiunea la adversari: „Nu ne temem de nimeni, obiectivul este titlul mondial”
0
Portugalia sau Croația? Ce așteaptă Luis de la Fuente în drumul spre sferturile Mondialului
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Mutu a fost un lider adevarat la Euro2008.Greseste si el ,atunci a fost singurul jucator de valoare.Generatia de aur i-a avut pe Hagi,Ilie Dumitrescu ,Raducioiu,cel putin care erau percutanti si de valoare...
A lua de bun ceea ce balbaie unul ca...Mutu (droguri, alcool, proasta educatie, IQ = repetent, etc.), este o lipsa de respect pentru cititori.
Asa e, ne.am aparat, daca.l lasam pe impetuosul Andone sa se dezlantuie in atac praf ii faceam pe francezi...sau poate ne.o luam cu 5-0?
Adișor tată,tu ar trebui să taci,din mai multe motive și anume: 1.) indiferent dacă România ataca sau nu,tu la fiecare meci erai pieton,viteza nefiind punctul tău forte,în plus,pierdeai foarte mult mingi care ajungeau la adversari,de aceea noi cu tine-n teren n-am prea avut victorii împotriva unor adversari tari,a unor echipe cu nume.2.) de atacat ai atacat sticlele, paharele și oamenii prin baruri,acolo te simțeai și tu bine,în mediul tău cu care erai de fapt familiarizat,viața ta extrasportivă,una dezordonată, împiedicându-te să ajungi un mare fotbalist,ajungând în final un mare ratat.
nu vreau sa insist pe 0-5 cu city pt ca acolo e multa prostie la steaua si multe milioane la city. dar gent -viitoru 5-0; gent e departe de milioanele lu' city iar hagi stie footbal si a vrut sa joace fotbal , dar nu are cu cine. iordanescu si piturca aveau cu cine ?
Asta iarasi s-a apucat de tras pe nas ? Cind a atacat Romania, la CM din 94, sa zicem...cu Elvetia..si am luat 4 parca....da, cu irlanda, cu Feroe, cu Albania din vremea aceea, atacam..dar cu Columbia, Argentina, chiar si cu SUA...am stat la cutie si am contraatacat...e clara diferenta de valoare, dintre 94 si 2016....dar sa fim sicenri, cind naiba am atacat noi ? Cind jucam cu echipe bune, gen Italia, Anglia, Portugalia, Argentina, am stat la cutie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.