Alte știri din fotbal
Sezon nou, aceleași probleme » Vedetele clubului din Superliga vor să părăsească echipa + Agenții de jucători sunt și ei hotărâți
0
Are oferta pe masă din Superliga, după despărțirea de Dinamo: „Asta mi-a spus Kopic”
0
Sărbătoare inedită după titlul câștigat la județ: jucătorii s-au plimbat cu TIR-ul prin oraș și au aprins fumigene
0
Record absolut! Câte abonamente a vândut Craiova în primele 30 de minute de la lansare
3
Știri din fotbal internațional
Olanda pierde un jucător important înainte de Campionatul Mondial din 2026
0
La aproape 40 de ani, Olivier Giroud a semnat și continuă în Ligue 1
0
Patru perechi de frați vor participa la Cupa Mondială » Toți joacă în naționale diferite
0
Totul pentru fotbal! » Primesc o zi liberă pentru a urmări meciul de la Cupa Mondială
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Primii kilometri ai lotului 3 din A7 intră la asfaltare. Termenul estimat ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Lista miniștrilor lui Eugen Tomac. Cinci nume confirmate și două surprize, ...
Libertatea
Ce dracu ba , cum sa fie Costea un jucator de valoare ? Doar a fost ales de 2 ori consecutiv cel mai bun jucator din campionatul intern, este golgheterul Romaniei , a avut oferte de la Sahtior , Koln si PSV. Cum dreaq sa fie asta jucator bun ???
Sigur iti place de Dina!Ia fa tu o propunere lui Becali si scapati-ne de el!Noi suporterii il dam gratis!
HAHHAHAH =))))) MI'A CENZURAT CUVANTU S'T'E'O'A'I'A =)))))
Stancu Numarul 1
circ e la voi cu Oierul, sa va suspendati singuri
Ce tot ne cramponam atat de Mutu asta mai oameni buni? Mai bine sa-l dam uitarii si sa ne vedem de treaba ca oricum e terminat chiar si la Florentza. As fi foarte fericit daca n-ar mai scrie jurnalistii astia de 2 bani toata ziua despre Mutu. In rest numai de bine si Hai Romania!
PetarDINA :)))) ? rofl... pretene, daca ar fi costea la steaua ar fi jucatoru tua preferat... voi, oitele... ati cam vrea jumate din lotu craiovei... da nu prea se poate :) in ultimii ani nu v'am batut numa pt k mititelu a pus echipa sa stea capra, da' anu asta sper sa va batem de sa va ascultam cu urechea ;) app... dak iti plc dina ... luati frate la steoaia... :) se vede k nu prea ai trb cu fotbalu'
In poarta avem de suferit mult pt ca nici lobont si nici Coman nu sunt portari de nationala ,Ex: lobont (lituania,franta.austria),Coman (Germania amical) Pantelimon este viitorul,si chiar Lung de la craiova poate fi o optiune buna
iar ajuta mutu nationala, dc nu faceti cheta pentru el? faceti cheta sa ii mai luati niste coca mai bine.
eu nu inteleg de ce-l mai convoaca razvan pe marele mutu, el mereu sufera de regim preferential..ce sa zic are problema acum si nu mai poa sa joace..bine ca la fiorentina poate..la nationala nu poate..ia sa faca romanii cheta sa i plateasca sa vezi cum joaca apoi..de parca e cineva vin ovat in afara de el de faptul ca e un drogat...romania n ar trebui sa stea in mutu..si asa e un jucator si caracter de 2 parale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.