Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe lista a ramas ... singurul nume care e pe lista de la inceput!!
…gazeta sporturilor de can can … o zi e “ sigur “ boloni alta … mutu :))
E CLAR CA NIMENI NU IL VREA ANTRENOR PE LINIUTA UN ANONIM IN DOMENIU DAR ESTE BURLEANU SI STOICHITA DOI EROI CARE IL VOR ADUCE PE MUTU CA SA NE INGROAPE DEFINITIV
INCREDIBIL! FANII SUNT ÎN STARE DE ȘOC, RĂSTURNARE DE SITUAȚIE! Pentru a induce în eroare viitoarele victime ale tricolorilor, ar trebui pus un cuplu de antrenori Adi Mutu - Romică Surdu.
Ce legătură au câteva etape la Voluntari și la FCU, unde Mititeii schimbă mai des antrenorii decât chiloții ?Singura experiență a lui Mutu care contează aici e munca la echipa de tineret, unde a obținut o calificare și a jucat neînvins o grupă grea la turneul final. Oare când o să înțelegem diferențele din ce în ce mai mari între munca de antrenor la club și ce de selecționer? Succes, Adrian Mutu!
Niste nelegiuti angajeaza un prafuit sa lucreze ptr ei !
Calitatile noului selectioner sunt exprimate foarte bine de o fraza de la inceputul articolului: “ Mutu e liber de când a fost demis de la FCU Craiova, o nou-promovată cu care înregistrase rezultate dezamăgitoare”
:)) mai vedem doua turnee de la tv
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.