Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Cârțu explică absența care l-a făcut pe Craioveanu să exclame: „Nu înțeleg de ce! Singura bilă neagră”
0
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Cum a fost posibilă distrugerea a două avioane rusești considerate de ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
imi e dor de comentatori aia imi e dor sa vad un meci din liga 1 sau a nationalei comentat de ei
cat am putut plange la meciul asta... inceputul sfarsitului pentru nationala.... si mama cobise la faza danezilor ca ne vor egala.... :( si chiar asa fusese, imi venea sa ii trantesc tv ul in cap, in timp ce plangeam ca un tampit :( "pancuuu pancuuuuuuuuuuuuu , romania inscriee"
a fost singurul meci al nationalei in care l-am vazut pe taica-miu plangand de draci si blestemand....dupa ultima ratare a lui Cernat imi spusese ca ne vor egala , prea ne-am batut joc de ocaziile avute.
Belodedici se plange, la TV, ca sunt prea multi straini in Liga I. Ca CFR Cluj, de exemplu, nu trimite pe nimeni la lotul de juniori. Are memoria cam scurta, Belo!!! Poate isi aduce aminte ca, si anul trecut, vedeta echipei era Sergiu Bus si... statea pe banca!!! Iar Negrut nu a mai fost chemat la nationala pentru ca tatal sau a refuzat sa-i dea antrenorului 7.000 de euro!!! Asa ca, ajung la nationala cei care dau spaga la antrenori!!! Indiferent cum ii cheama; Stanga, Cheran sau Piturca, criteriulk de selectie este acelasi: SPAGA!!!
nu am fost in tara la meciul respectiv si nu am apucat sa il urmaresc. tin minte ca imi facusem timp sa il vad, dar uitasem de fusul orar. cand mi-am dat seama, am sunat acasa sa aflu rezultatul si eram convins ca ne calificasem. dezamagirea a fost mare, dar nu la fel poate cat ar fi fost de il urmaream in direct. acum noi castigam meciuri pe care alte echipe nu dau 2 bani. la amicale suntem campioni. pacat ca nu conteaza...
Dureros meci,cand ne-au egalat aia am simtit un gol in mine ramasesem fara aer,urata senzatie si acum imi aduc aminte pacat.Dar parca nimic nu se compara cu durerea de la romania-suedia de la world cup,asta a fost cel mai urat meci pentru noi romanii,ne facusem atatea sperante,si cum decursese meciu de la agonie la extaz,s-au schimbat starile astea de 2-3 ori,nu am putut sa ma calmez din plans multe zile,cum imi aduceam aminte iar plangeam....meci de cosmar,oribil
Inceputul declinului a fost barajul cu Slovenia asta a fost doar o continuare relativ fireasca.
ziarist de 2 lei...... nu eram calificati la Euro..... eram calificati la baraj......
si eu la fel...aveam 9 ani si am plas vreo 2 sapt zi de zi de nu mai rezistam.
pacat, mare pacat... imi aduc aminte de parca ar fi fost ieri, o experienta foarte trista pentru mine personal si pt toti romanii. Intr-adevar acesta cred ca a fost momentul inceperii declinului fotbalului romanesc. Am avut multi ani o echipa extraordinara, dar din pacate acele vremuri s-au dus si din ce se vede venind din spate ma indoiesc ca o sa mai avem prea curand satisfactii pe plan international. Trebuie sa remarc comentariul impresionant al celor doi Gradinescu si Enachescu si golul superb dat de PANCONE, fiind inca o dovada a faptului ca a fost si este un jucator important pt romania si legendar pt rapid. Regret ca acum conducerea clubului se poarta astfel cu el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.