Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
Iar au gasit baietii de la gsp "experti" pe facebook si au ajuns la concluzia boldata ca antrenorul trebuie sa aiba licenta luata la facultatea de limba romana. Pe contra il stie jumatate din populatia Europei, de ASTA nu a auzit decat craitoiu, craitoiu pentru care jumatate din cuvintele pe care la foloseste reprezinta un mister. Astia scriu de educatie, nu le e rusine?
E antrenor de fotbal, adică un golan ceva mai bătrâni decât ăilalți. Ați vrea să recite din poeții clasici elini? Sigur că înjură, la fel ca Hagi, Superdan (pe care acum l-am cam vrea la Națională) sau chiar doctorul Boloni (care are repertoriu bilingv).
Ce tot aveți cu antrenorul echipei naționale. Am adunat 14 puncte pana acum într-o grupa foarte grea și av șanse reale la calificare.. Deci nu înțeleg de ce se tot cauta cancan în jurul acestei echipe. Contra a schimbat mentalitatea echipei. Nu poți face mai mult cu niște jucători limitați tehnic și slabi din punct de vedere fizic. Pentru mine ca suporter Contra este un selecționer destul de bun comparativ cu ce a fost pana acum. Referitor la articolele gsp acestea sunt jalnice. Parca ma uit într-o revista de cancan nu pe un site sportiv. Doar asta căutați. În loc sa scrieți lucruri încurajatoare pt ca urmează meciul decisiv voi vreți cancan
Dar stiu ca s-a comentat mult in ziare cind Ferguson i-a aruncat in fata o gheata de football lui David Beckham de i-a produs o zgirietura linga ochi. Iar marele critic Cirtu nu spune cum isi umilea jucatorii in vestiar dupa un meci mai slab. Iar pentru ratarea penalty-ului, orice om ar fi avut o descarcare psihica in acel moment. Contra a injurat, Mourinho a dat cu piciorul intr-o sticla cu apa s.a.m.d. Iar de "savanti" dupa razboi, e plina lumea. Dar e pacat ca GSP continua mizeria asta de subiect in continuare. Mare ziar, mare subiect de stiri.
Chiar daca esti fan Contra sau nu, acest comentariu este de pus in rama. Mesajele pe care le transmite acest domn, trebuiesc insusite de multi oameni din fotbalul romanesc si nu numai.
Pai oricum jucam cu Suedia fara antrenor... Ce ma surprinde este atitudinea unor useri de pe aici, despre care chiar am (in continuare) o parere buna, dar care arunca spre omul asta cu dejectii. Doar pentru ca nu este persoana publica nu inseamna ca este un neica nimeni. As aprecia mai degraba critici formulate despre persoane pe care le cunoasteti, fratilor.
cine a auzit de fantasticul psiholog?bai ,vezi ca vine sica mandolina si,pe buna dreptate,te zboara la facut betoane
Vad ca viata ta e sa stai sa raspunzi pe aici la toti care au facut greseala sa te bage cumva in seama... daca meseria ta e asa utila , mai bine fa ce stii mai bine.. poate esti mai util asa... si, da... cluburile alea au avut rezultate foarte bune si datorita acelui psiholog. La tine cred ca totusi *** Andreas nu cred ca are ce sa iti mai faca..., desi e un profesionist .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Confuzi f-off si that was so f-ing dumb cu injuraturile cu greutate din limba si cultura englezilor. Nu cred ca Ferguson i-a zis vreunui jucator "the C word" sau ceva de gravitatea aia. Daca zicea "uite-l ba pe asta ce prost a batut sau ce prost e" nu se supara nimeni da in momentu in care o dai in injuraturi la modul personal de parca ti-a batut vreun membru apropiat. In plus Ferguson a castigat lucruri la viata lui...sa zici ca i se permite cat de cat..acolo un 5%..sa faca o prostie sau sa zica una da ce a facut Gurita ca antrenor? Stat in propia jumatate si amicale cu echipa a 3-a a Israelului sau Suediei
Un psiholog nu are voie să folosească un astfel de limbaj, indiferent de situație. La ce te mai numești psiholog, consiliindu-i pe alții, dacă nu-ți poți controla și inhiba propriile atavisme?! S-a umplut țara asta de experți și specialiști cu maldăre de diplome, dar nu suntem în stare să construim nimic serios și durabil!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.