Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Tot frustrat, ***? Tot frustrat? :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce-i aici?S-a adunat toata pleava Romaniei.
Si inca o chestie: la cum am aratat noi cu Germania si Armenia (in principal din cauza selectiei dezastruoase) sansele sa scoatem mai multe puncte cu Islanda decat macedonenii tind spre zero. Daca Dica si Mirel ar avea obraz s-ar uita LA CE-A JUCAT MAN 30 DE MINUTE CU GERMANIA SI 80 CU ARMENIA SI PE URMA SI-AR DA DEMISIILE.
Staful de la Nationala e complet unul nu stie sa citeasca dar stie sa vorbeasca celalalt stie citi dar nu poate vorbi ;)
Se baga si sisiitu in seama, cei mai incompetenti de la Nationala au doar pregatire de ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe ce post e Dica la Nationala ROMANIEI? Cara bagaje la aeroport si mingi la antrenamente. Au ajuns la Nationala (care este o ,,Insitutitie,, ce ne reprezinta in lume) toti *** fara Bac, CV și cunostinte. Nu este nici anomalie, acest lucru este prezent pretutindeni în societatea românească.Succese cu Burleanu&Co.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da tu ai impresia ca tu stii fotbal sau cum iti permiti tu sa iti dai cu parerea despre dica sau vochi?
Dica Vexatu'
Ce ma Dica, Becali venea la tine in “birou”? :)))))))
Pe ce te bazezi ca Vochin știe fotbal mai mult decât Dica? Ca Vochin la adus la Naționala pe Daum? Ca Vochin a fost “socrul” lui Ilie Dumitrescu? ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.