Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Poate ar trebui sa ne intrebam si de ce s-au comportat asa spectatorii? Sa fie vreo legatura intre acest comportament si articolele scrise de presa? Prin care jurnalistii (?!) arata un dispret fata de deciziile justitiei? Oare articolele de genul "care ar fi cea mai usoara grupa de la Euro, sau cea mai grea", or fi avut vreo greutate? Oare, cand i-au prezentat pe Sloveni, pe Albanezi, pe Macedoneni ca cel mai slab adversar, iar aia ne-au batut, oare asta o fi avut vreun impact? In mod sigur nu! ***! Cheama-l pe Mitrita! Si tot lotul lui becali! Altfel nu te califici in grupele cempions lig!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din declarația ăstuia, numit căpitan de echipa, rezulta prostia și domnia.Nu v-a cerut nimeni sa va rupeți picioarele, dar sa nu câștigați, "cu capul", un meci de pregătire cu Bulgaria, intr-adevar, este greu de inteles, pentru cei mai mulți suporteri.Si de aici se naște iar veșnică intrebare:ce cautam noi, oare, la acest Euro?Va înțelege oare și UEFA ca nu numarul de participanți, dau calitate unei competiții?
Oamenii aia au dat bani si din timpul lor sa vada fotbal pe care ati uitat sa il jucati. Sau poate atat puteti. Si atunci ce voiati,aplauze?
Vai, dar ce suflet sensibil! Poate suporterii erau suparati ca au dat bani sa vada mai putin angajament ca la un antrenament. Stanciule, valorosule, ce-ar fi sa te superi matale mai rau si sa ne lasi de tot? Ai fi surprins de cat de putin conteaza.
La calitatea slaba a jocului prestat .... ce astepta, FLORI ?? O sa fie ciuca batailor, la C.E. aceasta echipa.
Eu zic sa rămânem optimiști, poate printr-un miracol vom reuși un egal, în cel mai bun caz, la european. Ne-am calificat dintr-o grupă mai mult decât ușoară, ajutați și de circumstanțe dar am uitat de fapt ca noi nu prea avem echipă. "Stranierii" fac tușa pe unde apucă, la echipele de club, cei din țară... Poate noi, suporterii, am fost învățați și cu altceva, cu fotbal de calitate atât la noi cât și afară și când vezi țurca practicată pe post de fotbal de ai noștri, te ia jalea. Asa ca, Stanciu, poate ar trebui sa joace fotbal și el și restul ca să nu mai fie huiduit.
Da domnule Stanciu. În urmă cu o lună te felicitam pentru meciul câștigat și pentru calificare. Acum te-am fluierat pentru meciul slab făcut. N-are treabă un meci cu celălalt. Faceți meciuri bune la euro și lumea va ieși în stradă să vă arate susținerea.
Trebuia sa ii cantam Oda Bucuriei lui Stanciu, drept multumire ca respiram acelasi aer cu un asa fotbalist de geniu. Sa zica mersi ca avem zero asteptari de la cei 11 manelisti si nu ii asteptam la autocar.
Stanciu trebuie sa fie mai combativ pe teren. Foarte modesta evolutia lui .
Hooligans huiduie. Fans aplauda
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.