Alte știri din fotbal
În timpul umilinței cu Tromso, Nelu Varga a decis să îl demită pe Folha și a sunat antrenorul dorit! Răspunsul a venit pe loc
6
Gigi Becali îl pune la punct pe Florin Tănase: „Înseamnă că nu mă cunoașteți bine”
2
Vikingii ne-au luat fața! Continuă coșmarul din Nord: de la Silkeborg, la Hacken și Tromso: lista „umilințelor” echipelor românești
4
De cine se teme Florin Pîrvu înaintea meciului cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Știri din fotbal internațional
Românul acționar la Tromso a numit marea diferență între fotbalul norvegian și cel românesc: „Exact cum a spus Camora!”
0
Se poate și mai rău! CFR Cluj - Tromso 0-5 nu a fost cel mai drastic eșec el serii europene
0
Florin Prunea, dizgrațios pe stadion, ca delegat UEFA: „Vă arăt ceva frumos. E ce trebuie, fratello?”
2
PSG a oficializat transferul de 50 de milioane de euro
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
19
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Consumatorii casnici nu vor fi deconectați, a anunțat Ilie Bolojan. Marile ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de vineri, 7 august 2026: peste jumătate de țară, sub avertizări de ...
Libertatea
Mai bine o luați pe Shakira in banda, macar ne mai delectam și noi, oricum va duceți acolo doar pentru prezenta.
Da, dar nu-l supara pe Gica si se pare ca asta este foarte important. Atat de important incat repede s-a prins si scotianul de la Rapid de-l tamaiaza cu fi-su.
Coman e bun doar in blaturile fecesebelei. Cand o plati cineva 9 miloane pe Coman cum s-a platit pentru Mihaila atunci sa puneti intrebarea asta ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...sunt fericit ca Bancu joaca in Nationala tarii mele ...el este un oltean adevarat ...desteptii din bucale l au numit Bulevardul Bancu ...destepti ...dar ...multi ...vorba lui Alexandru Lapusneanul ...
Mocofane, după Mitriță și Deac, Bancu este fotbalistul din Superliga cu cele mai multe assisturi în acest sezon - 9. Să mai spunem că este cu regularitate prezent în formulele de echipă a campionatului și echipa etapei, ca realizări tehnice și parametri fizici. S-a văzut (de cine are ochi să vadă, și nu doar urechi să-i audă pe comentatorii fecesebiști de la TV) că multe din acțiunile de ieșire din apărare cu mingea la picior se fac la Națională pe partea stângă -deci cu Bancu- iar meciurile în care căpitanul Universității Craiova a lipsit din prima reprezentativă au fost unele în care jocul a suferit crunt - par egzamplu deplasările din Kosovo și Elveția. La Națională Bancu a adunat 36 de selecții, cu 2 goluri marcate și 7 assisturi. Spre comparație, Chiricheș are 76 selecții cu 0 (zero) goluri și 6 assisturi.
Bancu este un fotbalist serios si foarte muncitor.De multe ori,munceste si pentru " perlele" din echipa.Sorescu...nu stiu cum a ajuns la nationala,dar juniorul a spus clar ca nu conteaza criteriul fotbalistic.
Cică întrebare pentru Bancu: „Cu Mihăilă sau Coman în bandă?”... Răspuns logic, CU MITRIȚĂ !! (Că doar au avut multe reușite combinații assist+gol. Edward, ești cel mai slab selecționer!)
Ai vrut sa spui prezenta lui Banciu in echipa, nu a „olteanului” (corectura se impunea)!
Cică întrebare pentru Bancu: „Cu Mihăilă sau Coman în bandă?”... Răspuns logic, CU MITRIȚĂ !! (Că doar au avut multe reușite combinații assist+gol. Edward, ești cel mai slab selecționer!)
Cică întrebare pentru Bancu: „Cu Mihăilă sau Coman în bandă?”... Răspuns logic, CU MITRIȚĂ !! (Că doar au avut multe reușite combinații assist+gol. Edward, ești cel mai slab selecționer!)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.