Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Adevărul despre Berilă, criminalul care a ucis șase oameni într-o singură ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Dacia, afectată de Rabla 2026. Se poate schimba lista mașinilor ieftine: ce ...
Libertatea
Aceiasi intrebare dar formulatata mai pe intelesul tau: crezi ca era mai bine sa fi jucat asa cu iti doreai tu dar sa nu dea nici un gol? Omul jucind bine sau rau si-i facut datoria. A dat DOUA GOLURI. Cind era mai mare nevoie de ele. Discutam teorii, scenarii, sau realitate?
pari mirat....keseru a luat 9 si alte tute au luat la fel ca el sau mai mult desi nu au atins mingea..ce mai conteaza ca fara Deac urcau si fundasii alura si ne lua dracu? nu mai conteaza, noi fotbal estem ca stim si alte alea
clar ma pricep mai mult ca tine si se vede din ce comentariu ai dat. aceasta *** pierdut zeci de mingi, a sutat stupid de multe ori si efectiv nu s-a vazut in teren. cand te loveste mingea de 2 ori nu inseamna ca esti jucator ci un clovn norocos. cine a zis sa joace spectaculos? am zis sa JOACE, el a mimat
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deac 5 ?! Ia hartuit si tinut ocupati acolo pe dreapta pe norvegieni, mai mult decat oricare altul , fiind peste media echipei.
La ambele goluri a fost offside. La primul Tucudean (A influențat jocul pentru că s-a dus spre minge), la al 2-lea chiar Keseru
Daca pe jucarorul care a inscris 2goluri tu il faci *** imi dau seama cit te pricepi la acest sport. Ai idee care-i rolul numarului 9? Ai fi vrut sa joace spectaculos si sa nu inscrie?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
keseru a fost cel mai bun? superb. *** asta a facut jocul praf si din noroc a inscris de 2 ori...1 data din offisde. asta este cel mai norocos om, a fentat o cariera acest sport, l-a fentat si asta seara
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.