Comentarii (956)
badeadorian
badeadorian  •  12 Octombrie 2020, 00:23
Postat de 1986 pe 11 Octombrie 2020, 21:47

Semifinala EL ? Cea mai bine clasata din echipele romanesti in clasamentul coeficientilor ? Sufera in liniste vrabioiule !

Stai putin drept dar judeci stramb rau . Esti in eroare , ca mai tot timpul . Semifinala a fost un ESEC , nu o performanta ...o performanta a fost ELIMINAREA Rapidului in sferturi . Rapid care trecuse de niste echipe cu mult mai bune pana la acel moment . Nu a fost sa fie dupa un 1-1 si un 0-0 ....cu trei reprize dominate din 4 si un penalty clar refuzat in returul de pe 23 august !! . ... Dar istoria este scrisa de catre invingatori si sa dea Dumnezeu sa mai vedem doua echipe romanesti jucand un sfert european la fotbal !!!

new_entry
new_entry  •  11 Octombrie 2020, 22:11
Postat de 1986 pe 11 Octombrie 2020, 22:02

Suferiti toti de scenarita ! Ce suporter crezi tu ca vrea sa-si vanda cei mai buni jucatori ai echipei ? Deocamdata suntem echipa de pe locul 5 , nu putem ajuta cu nimic nationala. Doar constat ca actualele rezultate vin in perioada cand CFR a luat 3 titluri consecutive.

Au fost mai buni decât ai voștri, simplu. Mult promovații, lăudații, vânduții și viitorul naționalei României. Atât l-ați atacat pe Camora( ideile fixe gigiste), încât chiar crede că s-a pierdut acel meci din vina lui, ceea ce nu-i adevărat. A jucat singur pe partea aia, Mitriță nefiind un fotbalist care se apără, cred că nici nu poate, dealtfel, nu-l ajută talia și forța. Ca să concluzionez, aceste meciuri au fost pierdute de nexperimentatul Rădoi. I-a *** pe fotbaliști cu ideile și schimbările neinspirate. Dixit!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1986
1986  •  11 Octombrie 2020, 21:38
Postat de da.da1 pe 11 Octombrie 2020, 21:32

Simpla existenta a fc fcsb ului ma deranjeaza. Ce urmeaza? Faliment iminent. fc fcsb adios! :)))

Existenta FCSB a amputat cea mai buna peformanta europeana a FC R -ului. Sufera in liniste papagalule !

sala_dalles
sala_dalles  •  11 Octombrie 2020, 21:29
Postat de adriann_ pe 11 Octombrie 2020, 21:24

Dispari postacule, Dan Petrescu s-a calificat dintr-o grupa cu Lazio, Rennes si Celtic. Ar fi si el o optiune clara, dupa Sumudica zic eu dar oricum, bun si el.

Ala nu vine nici daca il bogati intr in sac ! Prima comnfotie a lui ar gi sa il naturalizati pe djokovici pe vinicius ma intai

skins_berceni
skins_berceni  •  11 Octombrie 2020, 21:29
Postat de nnapocarepublic pe 11 Octombrie 2020, 21:25

Iecsact

camora si culio, doua produse din pepiniera proprie...sunt o duzina dar nu le știu normele la toți.

skins_berceni
skins_berceni  •  11 Octombrie 2020, 21:26
Postat de adriann_ pe 11 Octombrie 2020, 21:24

Dispari postacule, Dan Petrescu s-a calificat dintr-o grupa cu Lazio, Rennes si Celtic. Ar fi si el o optiune clara, dupa Sumudica zic eu dar oricum, bun si el.

Ha ha..cfr joaca fotbal. Asta-i bună, lunga și pe-a doua tactica lui ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

skins_berceni
skins_berceni  •  11 Octombrie 2020, 21:24
Postat de nnapocarepublic pe 11 Octombrie 2020, 21:23

Am castigat pe merit .. nu I vina CFR ului ca Academia lui Hagi produce doar ***.. Rapind Sansa altor jucatori tineri Sa promoveze la nationala

Corect, cfr promovează și creste doar tinere talente, la fel ca și las dinamos sau crraiova.

adriann_
adriann_  •  11 Octombrie 2020, 21:24
Postat de skins_berceni pe 11 Octombrie 2020, 21:22

Dana ar naționalizat tot lotul de mercenari de la cfr, astfel ar eșua lamentabil. Marile sale realizar ca și antrenor au bfost in România când I s-au făcut cadou campionate, în China a retrogradat în liga a 2-a.

Dispari postacule, Dan Petrescu s-a calificat dintr-o grupa cu Lazio, Rennes si Celtic. Ar fi si el o optiune clara, dupa Sumudica zic eu dar oricum, bun si el.

skins_berceni
skins_berceni  •  11 Octombrie 2020, 21:23
Postat de Giovanni Rinaldo pe 11 Octombrie 2020, 21:20

La așa jurnaliști care în loc să fie echidistanti și să militeze pentru un fotbal curat pe criterii de competență voi îl ridicați în slăvi pe *** MM Stoica ,sunteți *** din Pipera ,îl lăudați pe coafatul Rădoi ,criticați și luați în râs ,fara a vedea cât de "rași și bătăi de joc " sunteți voi *** Ovi , oameni care investesc in fotbal gen Spaniolii de la Dinamo , luați în râs la ordin anumite echipe care deranjează ciobanul sau balosul vostru Nea' Ovi etc.Pe Burleanu nu-l vedeți pe Stouchita *** nici atât ,pe cocoșatul cu ,copil *** de la liga nu , că nu va mai ia în avion la deplasări.Cancerul sportului românesc sunteți voi scribii *** și părtinitori. Aste sunt repercusiunile încălcării regulamentelor gen cupa României cu FCSB împinsă in finala ,cu schimbări de componenta in cadrul clasamentului și al retrogradării ,cu arbitraje hoțești pe fata ,cu info pentru pareuri ce vi le strecoară anumite personaje cu bălăcăreli între *** devenite impresari și hoți *** in conducători de club... .etc.

Olala cata incoerenta și balbaiala roșie...

sala_dalles
sala_dalles  •  11 Octombrie 2020, 21:23
Postat de badeadorian pe 11 Octombrie 2020, 21:18

La ce echipa avem acum ( 11.10.2020) ne trebuie o prima serie de cel putin 28 de echipe !!!

Haz de necaz hi hi hi

  • 1
  • •••
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • •••
  • 96
Comentează