Comentarii (35)
miki123  •  08 Iunie 2019, 13:29
Postat de rocky2 pe 07 Iunie 2019, 23:54

Ei cred ca injurand pe stadioane vor rezolva problema ungurilor din tara? Toti primitivii ne fac de ras peste tot prin Europa, iar apoi altii ma injura pe aici cand spun ca mi-e rusine ca sunt roman!

Măi ***.....de ce te strigi tu rocky2!?! Tu ești un *** care ai fost ***!?! Oricum tu nu ești Român, ești......o chestie!?!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fibra  •  08 Iunie 2019, 12:37

Ăstia nu erau ultrasI, ci diaspora cea "intelectuală".

Andronic Popovici  •  08 Iunie 2019, 09:20

nu va grabiti ,ca maine ,tot "diaspora"facebocului va face legea si in Romania ,cei care nu au plecat nu trebuie sa-si spuna parerea

boierasul  •  08 Iunie 2019, 09:02
Postat de tonyys pe 08 Iunie 2019, 07:16

Atât îi duce capul pe rezistoizi.

Amice confunzi marfa cu ambalajul.Sa fii roman adevarat e una, sa provoci la mitinguri( contra cost binenteles) e alta.

firaldo  •  08 Iunie 2019, 08:19
Postat de ge0x pe 08 Iunie 2019, 06:40

***! În alta țară dacă făceați ce faceți în România, v-o luați cum nici nu vă închipuiți.

Au ridicat râtul in Voivodina i-au încălecat însă repede sârbii iar acum le este frica sa vb ungurește acolo.Dar noi suntem prea permisivi.

redshow  •  08 Iunie 2019, 08:03

Scandarea acceptata de toti care au în exces de 4 clase este cea in care invita psd-ul sa faca prostii în gura. Dar sunt perfect de acord si cu ceea ce au scandat aseara in Norvegia. RESPECT!!!!

tonyys  •  08 Iunie 2019, 07:16

Atât îi duce capul pe rezistoizi.

spinoza  •  08 Iunie 2019, 06:46

Au strigat mai mult de PSD, cu UE. Dar voi scrieți prostii!

ge0x  •  08 Iunie 2019, 06:44
Postat de Constantin Ionut Florin pe 07 Iunie 2019, 23:40

Cat de prost sa fii ca într-un moment de reculegere sa tipi ceva ce n are nici o legătură cu meciul, ca să nu mai zicem de meciul caritabil de mai devreme, penibili, oameni cu 2 clase și coji de semințe în loc de creier.

Bă tu ai fost la vreun meci de vorbești? Tu faci ceva pentru România? Chiar și o înjurătură o spui pt România? Stai bă nene în fotoliul tău cuminte și nu mai comenta aiurea.

ge0x  •  08 Iunie 2019, 06:40
Postat de Zoltan Szekely pe 07 Iunie 2019, 23:57

Shame on Romania.All civilized world can live together with no problem.Only in not civilized Romania could happen this: https://www.facebook.com/100001783992911/posts/2354542661281844?s=100003196834174&sfns=mo

***! În alta țară dacă făceați ce faceți în România, v-o luați cum nici nu vă închipuiți.