Comentarii (26)
853246084756615
Marcel Popa  •  05 Septembrie 2017, 11:56

toti care au venit la federatia de fotbal au venit pentru milioanele de euro nu pentru a scoate fotbalul romanesc din groapa care a intrat.nu ne mai iubim tara si culorile drapelului,daca le-am iubi nu am mai lua salarii babane pentru neperformanta.burleanu daca ar avea bun simt nu ar mai candida,nu a facut nimic din ce a promis ,a distrus mai tare echipa nationala.trebuie un antrenor care sa stie sa reconstruiasca si trebuie timp.

steaua1986forever
steaua1986forever  •  05 Septembrie 2017, 11:53

O sa aleaga președintele din nou cluburile de liga a 4a si fotbalul feminin. Ca data trecuta de altfel. Pana atunci, le jai

1446025852379084
Dragos Nastase  •  05 Septembrie 2017, 11:53

Da ma ok nu ai calitate nu ai baze de juniori nu ai terenuri dar lasa ca nici selectia nu a fost ok si trebuia sa/se vada ceva, stiu ce vb sunt antrenor de tineret in UE si chiar daca ai material prost daca esti meserias trebuie sa/se vada ceva un joc elaborat o iesire cu mingia la picior o tranzitie aparare atac niste trasee marcate ceva orice niste combinatii frumoase o faza creata lucrata la antrenamet o faza fixa ceav orice dar nu am vazut absolut nimik 0 pe linie.

flaviu79
flaviu79  •  05 Septembrie 2017, 11:46

"Echipa de profesionisti" aka "cooperativa" se pregateste sa readuca reciprocitatile in Ro. Doar nu juca Padureanu cand faceau blaturile.

1144482782251579
Valentin Motorga  •  05 Septembrie 2017, 11:40

Pai cum sa nu se schimbe atitudinea TVR-ului ?! A pierdut tot fotbalul pt urmatoarele 2 campanii de calificare... Dar , nu-i nimic...Are handbalul sport national !!!

1677048068986260
 •  05 Septembrie 2017, 11:37

Daum e de vina pentru tot...la ce jucatori avem si la ce performante avem pe plan mondial si european la nivel de echipe nationale si de club ,trebuia sa ne calificam fara emotii

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează