Alte știri din fotbal
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
2
Președintele lui U Cluj, acuzații-„bombă”: „Craiova nu a fost fair-play”
3
Mario Felgueiras, despre viitorul Universității Craiova: „Ideea e să dominăm România!” » Comparație între Mirel Rădoi și Filipe Coelho
10
Știri din fotbal internațional
Și-a rupt degetul la încălzire, dar și-a ajutat echipa să câștige Europa League: „Nu m-a afectat”
0
Unde merge Casemiro, după plecarea de la Manchester United
0
Daună totală! Musiala, accident auto cu pagube de 200.000 de euro
0
Lotul Curacao pentru Campionatul Mondial » Vor scrie istorie cu un antrenor celebru
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
La 34 de ani "isi pierde ani buni din cariera"? :))) Ceilalti care-s praf "joaca pentru suporteri", nu?
Lasa-l ca zilele trecute urla ca de ce nu l-a convocat pe Lung. Dupa ce i-am spus ca Lung a REFUZAT convocarea spune ca de aia nu a venit ca stia ca e rezerva :))
bine punctat, golu ala e copy-paste, si cu Sadicu si cu Giraud si cu nordirlandezu... goluri identice cu capu de linga el pe la careul mic unde n-ai voie sa iei gol, n-ai voie de altfel sa lasi adversaru sa dea el cu capu de linga tine, ce portar esti tu, n-ai maini...?!... e moale, e fragil, ***, nu se impune in careu... si acum cind afirmi ca cele mai bune meciuri ale sale au fost cu Spania si Norvegia unde a luat doar 4 bucati, cite doua de la fiecare, e de risu curcilor, esti portar mare daca nu iei gol deloc sau vreun gol aiurea din ofsaid cum a luat copilu ala de la nordirlandeji... pai Tatarusanu in veci n-a facut vreun meci cum a facut copilasu blondut cu noi... "alta intrebare", nu alea care deranjeaza, ntz, la alea nu raspunde, vedeta lu peste-prajit, el n-a mai jucat d-un an, e lustruita banca de rezerve la clubu lui, e brici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar cand ne-a salvat de atatea ori in alte meciuri a fost ok!? La fel si Vlad in meciul cu Finlanda a scos cel putin patru goluri ca si facute si a fost ctriticat ca a primit gol si nici macar din vina lui. JURNALISM IN ROMANIA=SHITE
6 greșeli în 8 ani, cam mult ,nu? De la masă de unde ai scris acest articol ii ușor asa-i? TU poate nu știi să mergi corect pe stradă și vorbim așa ușor ,sunt multe articole unde se gasesc "greșeală de tipar " ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce jurnalist hater si articol *** ... oricum aveti cele mai proaste intrebari la toate interviurile ... doar intrebari tendentioase si care cauta sa provoace si articolele pe care le scrieti sunt la fel ... presa sportiva = 0 , sunteti curiosi doar *** sa va faceti click-urile , rusine pt cancanistica de 2 lei .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mi-ar fi placut ca jurnalistii vs jucatorii sa aibe un conflict pe baza discutiei ce face referire la o strategie tehnico tactica impotriva unei echipe . Sa vi sa intrebi la o conferinta de presa urmarita nu doar de romani , daca DOMNULE antrenor al Austriei , v-ati dori vreun tricolor in echipa dvs ? Ca jurnalist ce a-ti vrea sa raspunda ? Va spun eu , intrebarea respectiva este pusa cu un sens de denigrare a tricolorilor , eu nu am vazut aseamenea intrebari la alte natii , iertati-ma pe mine ... Voi sunteti genu de jurnalisti care ii intrebari pe straini daca le plac femeile romance , *** Iertati-ma si aici , nu am vazut asemenea intrebari la junralistii straini , va rog iertati-ma. Voi sunteti acei jurnalisti care la o conferinta de presa urmarita si de alte natii il intrebati pe un jucator dealtfel linistit de fel ce parere are despre ce a spus alibec , pai ba jurnalisti ieftini ce sunteti , astea sunt informatii sa le aduceti celor ce va citesc ziarul ? Pentru asta sunteti trimisi sa consumati bani in tarile unde tricolorii evolueaza ? Halal presa ba , atat va zic , zilnic imi este scarba de servialisul de care dati dovada , de la Becalizare pana la jurnalistii trimisi sa puna intrebari jucatorilor tricolori , si ce intrebari ba , sa mergi sute de kilometrii pentru asemnea intrebari , *** ... DESPRE JOC IATI INTREBAT ? DESPRE SPORTUL PRACTICAT MA REFER>>>>
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tatarusanu, nu te lua dupa acesti ziaristi de 2 bani care se cred mai importanti decat fotbalistii, ei fiind doar niste profitori ai fenomenului fotbal. Vezi-ti de jocul tau, noi te vom judeca dupa cum joci, ***. Bafta, Ciprian!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
6 "intrebari" in 8 ani? Cam putine pentru niste ziaristi care scriu despre sport cam de 8 ori pe an, in rest can-can si zvonistica. Nu am inteles legatura dintre "intrebari" si meciul cu Austria.
***cand joci la nationala n o faci nici pt mama si nici pt tata..o faci pt tara..iar tara e formata din milioane de suporteri ,bai ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.