Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Trebuie să găsim un stream care transmite acel mec i și să trecem cu toții pe el. E inadmisibil așa ceva!
În ziua de azi rar găsești un comentator de meciuri bun,dar parca ăștia doi sunt penibili rău.Bine ca majoritatea de la noi!
Ogararu are dreptate. Acesti comentatori, si adaug analisti, ziaristi si altii care apar la TV sau in diverse formate online habar n-au sa se comporte. Arunca vorbe aiurea, pareri personale, aluzii care nu au ce cauta. Daca tot isi da celebrul Costi Mocanu cu parerea despre valori ar fi bine sa se uite un pic prin pe la altii sa vada cum se comenteaza si cum se analizeaza un meci. El ca si comentator e mult sub aia, cu mult mai mult decat e Puscas sub atacantii adevarati din Serie A de exemplu.
Când ii aud pe Mocanu și Grădinescu mi se face dor de Ioana si Mironică.
era si culmea sa se schimbe echipa de comentatori ca vrea un nimeni, pe nume Ogararu.
Gradinescu mai mult pufaie in microfon decat vorbeste ;))))
Bravo.
Sunt mai buni păcălicii aia care ii plimba federația de la antena la pro tv, care zici ca sunt membrii de partid și așteaptă și ei sa își ia aprobare de dacie și nu vor sa deranjeze partidul.
Relaxează-te, ai ucis limba romana. Ai nevoie de o vacanta pe o insula pustie. Recomand doar bilet dus !!!
E clar, iar vad meciurile cu sonorul pe ...mute !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.