Alte știri din fotbal
FC Argeș a rezistat o repriză în inferioritate numerică și a obținut prima victorie a sezonului
3
3 detalii de la FC Argeș - Petrolul » S-a accidentat și a izbucnit în lacrimi la marginea terenului
0
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
1
Știri din fotbal internațional
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
2
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
15
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
GSP doar critică. Este jenant orice pentru voi este negativ.
au fost alegerile, evident, ca nu sunt rotalie, alias faxx boul planetei
daca sunteti babalai si credeti in coincidente treaba voastra! Pe mine ma lasati cu lachetii astia de dupa rev. , ca ma apuca durerea de stomac
Baietelul ala are multe de explicat, de ex. cum *** a fost alegerile FRF exact dupa decizia de condamnare a lui popescu. Asa de chestie. Pe mine sa ma lase cu ***, nu cred in coincidente.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca a facut asa e o chestie grava. Burleanu nu e FRF asa cum nu era nici sandu
De banii aia pe care li datoreaza tvr-ul cred ca mai apar de 99 de ori .
Avem cam aceleasi idei.Important este sa se faca ceva cat mai repede ,altfel ne ia capul....Ce Voluntari,ce Chiajna...Vom trai din amintiri.Si asta nu este normal...
Ce satisfactie ai cand joci cu Voluntari,Chiajna,Mioveni,Botosani si le invingi si castigi campionatu de unu singur ??? EU asta nu inteleg la unii. De ce se bucura cand castiga campionatu de uni singuri. E ca si cum ai alerga singur pe pista de atletism. Eu m-am saturat demult de liga 1, de asta o sa mai urmaresc asa rar-spre deloc meciurile importante ale lui Dinamo, in rest.... Who wants to look. Am ce vedea in campionate adevarate cum ar fi Bundesliga, Serie A, Premier League sau Primera Diviosion. De asta am si RCS RDS. Bye Bye Romania.
Din pacate Fotbalul Romanesc isi da duhul. Imi pare nespus de rau ca au disparut echipe simbol ale Romaniei, echipe de traditie cum ar fi: Rapid,Univ.Craiova,Poli Timisoara,UTA Arad,FC Arges,Fc National, Sportul Studentesc, Farul Constanta,Otelul Galati, FCM Bacau si restu echipelor care au facut cinste acestei ligi din Romania. Imi pare rau si ce se intampla la Steaua cu acest hibrid pe nume FCSB. Din pacate singura echipa inca intacta si cu un regim sanatos este Dinamo Bucuresti ( trist o zic ca e singura din liga 1). Poate o sa mai traiesc vreodata sa vad o liga cu accele echipe. Sau macar cu cateva din ele. Fotbalu Romanesc trebuie radiat de la conducere, incepand cu acest ochelarist Burleanu si terminand pana la ultima femeie de servici din Federatie. O Liga de incompetenti. O sa mai vina Dan Spataru la meciuri.
Acest... Pinocchio, trebuie ,,ELIMINAT'' , cat mai repede , daca vrem sa mai vedem vreodata , fotbal in Romania . Ce-am facut, am scapat de dracu ` ( Mircea Sandu) si am dat de ta -su ...!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.