Alte știri din fotbal
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
1
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Cred că vine Drăguș”
5
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
2
„Nu am venit să iau doar un salariu” » Leo Grozavu are ambiții mari la Chindia: „Nu vin nici din pădure, nici din vreo altă țară”
0
Știri din fotbal internațional
„Asta e lipsă de curaj!” » Decizia luată de Mihai Rotaru în cazul lui Filipe Coelho și primul nume mare care „bântuie” banca Craiovei
16
Urnele complete din Conference League » Peste cine poate da Universitatea Craiova: varianta cu granzi din Anglia, Spania și Italia
0
Sărbătoare națională! Vor avea pentru prima dată în istorie o reprezentantă în grupele europene
0
Toate echipele calificate în faza ligii din Europa League: cum arată urnele » Marius Corbu, GOL în surpriza serii: 4-0 împotriva lui Salah!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Cum s-a produs dezastrul din Nepal: prăbușirea unui ghețar a declanșat o ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
Bă frate, ce tare a ajuns România, 3000 de euro (un salariu clar peste medie în Germania ) e un salariu prost, nu ești respectat dacă esti plătit așa. Bravo tată, nu știam că PIB ul României e deja mai mare decât al Germaniei, uite asa mai aflu și eu de la Pandi câte ceva. Respect!
un profesor plin d'abia ajunge la 1000 de E...un medic vreo 2000...primarul ia vreo 2400, iohannis vreo 2900...dar nu e destul pentru belo ca sa se plimbe si sa dea noroc cu cativa o data la nustiu cat timp :)))
Dacă nu e în regulă, atunci de ce Belodedici a acceptat? Probabil mai mult / mai bine sau altceva nu poate face. Așa că, Pandurule, felicitări pentru gol! :)
3000 de euro pentru care nu face nimic. Si ce-i aia “ambasador”? Mai stam sa si inventam posturi fara activitate.
Un ambasador reprezinta pe cineva? Cine este sau ce mai este la ora actuala fotbalul romanesc? Pai raportat la ce este acum fotbalul romanesc , salariul ala este urias.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.