Alte știri din fotbal
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Gol superb în minutul 36
1
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
6
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
3
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
7
Știri din fotbal internațional
Heerenveen - PSV, în etapa #15 din Olanda » Dennis Man dă o pasă de gol genială
0
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
4
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
pe Contra o sa-l vedem cu selectia ce poate atunci cand nu o sa mai iaba noroc sa fie scutit de suspendarile si accidentarile petardelor de serviciu. S-a retras din proprie initiativa Stancu, s-a accidentat Chiriches, au fost suspendati Anton, Chipciu si acum Tamas...deci fix la pix. Acum daca cu Lituania ii baga la loc pe Chipciu si Anton si din primavara jucam iar cu Tamas si Chiriches...atunci e clara treaba. Pana acum i-a pus divinitatea mana in cap si l-a ghidat pe calea cea buna. A ajuns la Mitrita, la Rotariu, la Dragus, nedelcearu, Tosca, Marin samd. acum e acum.
E foarte greu in momentul de fata sa alcatuiesti un 11 perfect in echipa nationala,iar eu cred ca Gurita scoate maximul din nationala in momentul de fata .Asa ca sa mai lasam cometariile absurde in aceste momente si sa ne gandim ca inca e foarte mult de munca la baza fotbalului romanesc.Singurul care face ceva cu adevarat ceva este Gheorghe Hagi ,inca 3,4 oameni in Romania care sa se sacrifice pentru fotbal iar Romania se v a putea bate in viitor pentru mai mult decat o calificare la Euro sau Mondiale.
La ce joaca Marin pe la echipa de club, are mai multa experienta decat jumate din echipa nationala. Razvan Marin chiar este un jucator valoros si serios dar joaca pe un post unde trebuie sa te pricepi la fotbal ca sa observi treaba pe care o face. Si Baluta mi-a placut si sper sa devina solutie de baza. Anton nu mi-a placut pe pozitia aia, contra unui adversar net inferior.
Rotariu a driblat intr-o faza 5 jucatori. altii de la noi n-au driblat in 5 meciuri vreun jucator. Nu imi place sa arunc cu noroi sau mai rau...dar cand Rotariu avea 20 de ani si juca meci de meci se spunea ca nu e copt pentru nationala..cand a facut 22 de ani nu joaca pentru ca intra Dragus care e considerat copt ?? cum Chipciu sau Maxim sau Stanciu au facut atatea meciuri proaste si primesc incredere in continuare meci de meci as vrea sa vad ca si Rotariu primeste credit 3 meciuri...si sa apleciem apoi ce stie baiatul, ce zici ? oricum la noi domnest dubla masura. Stanciu azi s-a facut de ras in ultimul hal, am jucat in 10 din minutul 1, nu din minutul 45. din minutul 45 am jucat in 9. Aia ca a dat 2 pase la portarul advers poate fi realizare doar in mintile unor ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stanciu nu stiu daca a facut altceva decat sa dea mingea la adversar in primele45 de minute, cat eram 11 la 11 si aveam o sansa de a castiga eciul.
Toți sunteți specialişti pe aici. Poate Contra a greşit şi el în acest meci, deoarece cu o echipă ca Serbia putea să folosească jucători cu mai multă experiență. Drăguş a fost depăşit de miză. Răzvan Marin ne-a spus după meciul din Lituania că a făcut un meci slab, azi la fel. Trebuie să întinerim lotul, dar dacă tot vrem asta, Ianis Hagi trebuia să fie în teren azi. E peste mulți.
Rotariu chiar a demonstrat clasă, dar trebuie să fie titular
Stim ca acesta este nivelul fotbalului din Romania. Dar Contra e de vina pentru ca a facut o echipa proasta si a mai si asezat-o aiurea in teren. Faptul ca este incompetent nu ne da nicio sansa. Scopul lui la nationala este sa promoveze jucatorii lu Hagi ca sa le creasca valoarea
Lasa ca a jucat(chiar a jucat?) Maxim si l-am vazut pe Rotariu cum isi dribla picioarele. Magnifici jucatori. Absenta lui Chipciu s-a vazut si la modul in care a fost facut franjuri Manea.
Daca a ajuns o ,, ***,, sa fie selectioner ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.