Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Vai de capul nostru daca barbugiul cheama 7 oi suntem de rasul curcilor.
Sa nu ia nici un jucator da la Steaua,sint alte echipe si jucatori mai buni.Si in felul asta toata lumea e mai fericita de la cei care comenteaza pina la jucatorii care vor sa fie selectionati.
Vrei nu vrei, Steaua are cel mai valoros lot din Liga 1, si urmatoarea echipa e CFR care (ca si Vaslui) e plina de straini, restul sunt la mare distanta. Ca de la un timp e condusa ca o cizma si are antrenori de 2 lei, asta e principalul motiv pentru care nu e constanta in liga 1, dar altfel e cat se poate de rational de ce are atatia jucatori la nationala Romaniei.
alooo, pe cine sa cheme de sub pod ma? pe Burca? pe Alexa, Apostol, Grigore?? ca pe astia iia veti... Deac e 10 clase peste Tanase??? la ce? la sprit?
oricum prezenta la nationala nu face doi bani, ce mai reprezinta nationala? nimik, si nu zicea piturca de Ilie Stan ca nu face pregatire tactica, se pricepe barbugiu mai bine, o sa faca rahatul praf.
E clar , tu consumi etnobotanice si delirezi !!!
Penibilitatea asta de Steaua, cum o numesti tu, alaturi de Dinamo sunt singurele echipe care trag la titlu an de an cu 90% jucatori Romani, Daca te uiti in curtea celorlalte pretendente la locurile fruntase 110% sunt mercenari straini. sunt o multime de tineri promitatori la multe scoli de fotbal care merita incredere, dar totusi samsarii fotbalului Romanesc nu doresc asta si in schimb aduc epave din campionate straine pentru a-si incasa comisionul. Piturca a selectionat 7 jucatori tineri dintr-o echipa invatata cu meciuri odata la 3 zile si cu ceva experienta internationala. Ia spune tu pe cine ai vrea sa selectioneze?
NU VA MAI PLINGETI , ESTE O PROTOCOLUL INTRE CIOBAN SI SATANA PENTRU A SELECTIONA PE TOTI STELISTII SA LE CREASCA COTA !!!!!!! NATIONALA SA SE PRAPADEASCA ....!!!! CE DRACU SA CAUTE LA NATIONALA BOURCEANU , GARDOS , CHIRICHES SAU LATOVLEVICI !!!!! CONJURATIA SATANICA ...!!!! NUMAI DNA NE POATE SCAPA DE SATANA ...!!!!
Ce interes ar avea Satana sa-si revina Steaua ca sa spuna lumea ...uite domne ce bine merg astia si fara "marele" Piturca ?
Lasa sa-i ia! E singura cale sa scapam repede de Piturca!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.