Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Cand vad cata frustrare poate sa zaca in majoritatea celor care comenteaza aici, incep sa il inteleg perfect pe Chivu. Omul munceste, isi vede de treaba lui, respecta tara si clubul pentru care joaca si apoi e injurat de oameni care poate nu au realizat nimic in viata, doar pentru motivul ca generatia din care face parte e mai putin talentata decat cea precedenta. Vorbeam saptamana trecuta cu un italian, fan infocat al Interului si imi spunea ca fotbalistul Chivu poate fi inlocuit fara probleme, insa un om cu un caracter asemanator se gaseste foarte rar. Poate asa explicam si de ce Cristian a jucat doar pentru 5 echipe de club in toata cariera lui, un fapt cu totul remarcabil. Respect CHIVU!
iar despre aceiaşi loseri ,de 10 ani:puţircă,chivu,mutu,tamaş,rădoi,raţ,etc!nişte derbedei norocoşi!
sensibilul de chivu a fost jignit prea mult. of! nu ne pasa de el. are niste figuri de parca este cel mai bun fotbalist din istorie iar astia umbla dupa el cum ar umbla argentinienii dupa messi daca acesta s-ar fi retras. Numai vedete avem si asta si radoi. De buni ce au fost in 12 ani ne-am calificat doar o singura data la euro. Deci mai bine fara ei, sa lasam loc tinerilor. Chivulica stati tata acolo, de ce sa te dai tu jos din pat pentru echipa tarii tale ?
CRISTI - vino baiatule ca e nevoie de tine! Ai putea si tu sa ajungi la 100 de selectii si sa faci istorie pt Resita si C-S! Many blessings and wisdom!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.