Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, siderat de noua cotă de piață a lui Ștefan Baiaram: „Dă cineva?”
0
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
0
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
9
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester United mută pentru căpitanul lui Radu Drăgușin!
0
Primele vederi de la Mondial » Ce am găsit lângă „Mexico City Stadium”: „De ce mi-ai adus aminte de asta?! Am amintiri triste cu românul «George»”
1
Olandezii au probleme și cu portarul! Deja l-au pierdut pe Jurrien Timber
0
Plictisiți la imn, încântători în joc! » Selecționerul De La Fuente: „Avem cei mai buni mijlocași din lume”
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
De ce nu poate fi repornită rafinăria Petrotel: Lukoil nu vrea, statul nu ...
Libertatea
ps ti-as da dislike dar nu exista buton:)))
eu nu cred, chiar si in ligue 1, la ce bani se baga acolo echipele franceze mi se par accesibile, ce `sperietori` ar fi? sigur in afara de psg care a bagat 200 de milioane in 2 ani si e un fel de lyon, cum erau lionezi acum 45 ani,in afara de psg ti se pare vreo super putre marseille, sau montpellier? hai sa fim seriosi, o echipa mediocra din ligue 1 baga bani cat baga primele 5 echipe la noi. cu toate astea nu sunt cine stie ce forte, in confruntarile intre noi si ei nu prea s-a vazut mare diferenta, vorbesc de steaua lens, dinamo marseille etc.
Crezi ca va fi titular in ambele meciuri?:)))))
iar cocis frate.unde sunt danalache si keseru nu e de ajuns pentru barbugiu ca da gol dupa gol
pai cu atat mai mare lauda pentru Keseru ca la kilogramele lui sa dea 9 goluri in 9 meciuri
te vei convinge in viitorul meci de nationala,care este unul cu miza mare,ca nu este asa cum zici.in meciurile mari,gen cel de aseara unde a jucat bn,se mobilizeaza si joaca bn..si de driblat dribleaza.e adevarat nu are viteza,dar dribleaza,intra in combinatii si suteaza bn de la distanta cand intra in centru...o repriza merita sa joace si dupa chipciu,daca te gandesti la alti mijlocasi stanga,as fi curios sa te ascult
Nu stiu ce sa spun din punctul acesta de vedere, e posibila si situatia aceasta.
Piturca l-a adus, Puradelul a zis ca nu are nevoie de el. Cand dadea Ianu goluri pe banda rulanta in Elvetia tot Puradelul era in functie.
meciul cu Grecia, intr-un amical....cand o sa ne castige un meci decisiv cu o echipa puternica, mai vorbim, pana atunci, un jucator de duzina. si stana de la Ceahlaul ar fi mai util
LIKE!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.