Alte știri din fotbal
3 detalii de la FC Argeș - Petrolul » S-a accidentat și a izbucnit în lacrimi la marginea terenului
0
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » „ROȘU” după consultarea VAR: l-a lovit pe Papp fără minge!
1
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
1
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Nu mai folosi cuvinte pe care nu le intelegi. Pai tu stii definitia cuvantului "demagog" ?. Caut-o pe net, prostalau comunist!
are dreptate !
Aseaza-te, incearca sa te concentrezi si vezi daca reusesti sa intelegi ce spun...si nu te scobi in nas. Meseria de antrenor e o chestie. Meseria de selectioner e alta. Daum ca antrenor e peste toti mioriticii la un loc si asta o dovedesc cupele si campionatele din CV. Pe langa asta era cat pe ce sa fie numit selectionerul Germaniei. Respins apoi din cauza unei probleme personale. (Stiti cu totii despre ce vorbesc ca a avut grija interprinderea invelitori de pesti srl sa va spuna). Dar ca selectioner la noi nu a convins. Piturca e invers. Ca antrenor nu prea i-a mers. In schimb ca selectioner nu are nimeni ce sa i reproseze absolut nimic. In 2008 cu cativa fotbalisti cat de cat in lot era sa trimita franta si italia acasa. Va amintiti penalty ul ratat de Mutu. Aia ne a trimis acasa. In 2016 cand a plecat a lasat echipa pe primul loc cu 7 goluri date si unul primit. A dus echipa la baraj cu Grecia. Asta fiind o performanta, analizand materialul disponibil. Dar s au spart toti ca trebuia sa batem, ca nu stie, ca nu e bun. Chestiile astea+ locul 10 in lume il pun pe Piturca printre cei mai buni si chiar indraznesc sa spun, poate cel mai bun selectioner trecut pe la nationala.
Da ce ba noi suntem frati romani ? Ai innebunit ! Doar nu sunt frate cu un demagog ! *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
piti. piti lasa-ne lasa-ne. ai uitat piti la Constanta cu ce gol ai "calificat" tu nationala. Asta a avut nococ de jucatori... nimic mai mult
Piturca a ramas acelasi om realist nu demagog ca majoritatea userilor .si asa zisii oameni din fotbal . Si-a vazut lungul nasului fiind constient ca Romania istoric este un mic nimeni in fotbal .Acelasi lucru l-am afirmat si la plecarea lui Borcea spre beciul domnesc . Dinamo de atunci nu si-a mai revenit si nu isi va mai reveni niciodata . Ii las pe demagogi sa viseze multimiliardari .
Bravo Piti, stelist adevarat, cel mai bun Selectioner din ultimii 25 de ani. Cu ce jucatori a avut la dispozitie Iordanescu, a realizat mult prea putin. O avea el defectele lui insa are "ochi" pt jucatori. Nu doar la Nationala, insa chiar si lui jjjijji in 2 saptamani i-a facut echipa din nimic, doar ca nu era sa accepte sa ii comande ala ce sa faca pe reputatia lui, chiar daca ciobanul era cel care dadea banul.
Bla-Bla !
Lasa-ne bai Piturca, esti varza te dau afara pina si arabii ...aia cu locul 10 e o gluma, esti jenant
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.