Comentarii (125)
peruschi
peruschi  •  05 Aprilie 2009, 11:53

toata tara iti cere demisia Piturca nu numai un autocar de suporteri...

 •  05 Aprilie 2009, 11:53

asta face o tara intreaga drogati si betivi .

 •  05 Aprilie 2009, 11:51

omul asta nu traieste in realitate!un singur sfat am pentru el!du te la psiholog, nene!si lasa ne!

 •  05 Aprilie 2009, 11:48

bha, animalule,(ca sa te citez), s-a saturat toata romania de hazul tau...vezi-ti de cazinourile tale si lasa pe cineva care stie fotbal, la nationala...ai adus tot felul de petarde si pe nicu l-ai tinut pe tusa...LASA-NEEEEEEE!!!!!

 •  05 Aprilie 2009, 11:46

DEMISIA!!!

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Comentează