Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
42
Cine e personajul misterios de lângă Gică Hagi și Gino Iorgulescu » Fost conducător în Divizia A, acum de nerecunoscut
0
A rezolvat FCSB regula U21? Fotbalistul revine și a primit un vot de încredere: „Dezinvoltură incredibilă. E numărul unu”
0
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Știri din fotbal internațional
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Corecta observatia lui "bobinatul" : Gourcuff a sutat exact de pe pozitia pe care trebuia sa se afle Gabi Muresan, iar Piturca s-a referit, probabil, la acest lucru cand a pomenit "erorile de plasament"...E exact povestea lui Lobby : ne-a scos de "n" ori, insa golul al doilea al francezilor i se imputa in totalitate !
de ce nu zice de cocis care a fost 0
bravo piturca!! ai draptate... continua cu cocis,marica,rat. aia au jucat fara greseala!! ce tampit....
Muresan a fost printre cei mai buni oameni....da piturca nu stie sa aprecize evolutiile bune..stie doar sa-si tina in brate "vedetele"..si ce au facut vedetele..mutu nici nu sa vazut decat atunci cand a ratat...atat....marica...na facut nimic...chivu a miscat puti..in rest dintre vedetele sale nimic special...dak ai ajuns sal critice pe muresan piturca sasi dea dea demisia..nu poti sa critici poate cel mai bun om al meciului..si la golul lui gourcouff navea nimeni ce sa faca..a fost su
Eu spun doar atat, daca era radoi in locul lui muresan luam vreo 4 si daca era ovidiu petre luam vreo 8...cu toate astea meciul urmator nu o sa mai il prinda pe muresan in teren
pt. bobinatul: hai lasa-ne, nu esti chiar asa de destept
Eu nu inteleg cum privesc meciul anumiti oficiali... In meciul cu Franta am avut doar 3 jucatori care au jucat cu cate clase peste ceilalti: Muresan, Goian si Lobont. Cum poate spune Piturca despre Muresan ca a avut un plasament gresit cand Mujresan a scos cam tot ce era de scos, a fost singurul jucator care a reusit sa faca deposedari...Dar asa e la noi, oficialii trebuie de fiecare data sa fie penibili.
behhh \BUJIKA .. Tu ori esti prost ori te faci...si comentatori ziceau ca muresan a reusit sa l deposedeze impecabil pe Riberry cel caruia nimeni nu i putea lua mingea numa prin fault..
@brasovulvechi si bebe: Muresan a jucat fantastic dar a avut o singura greseala,si anume la gol.El trebuia sa il opreasca pe Gourcuff si nu mai spun de Lobont care a scos 2-3 goluri,si a luat unul parabil.Si declaratia lui Piturca a fost in direct si am si vazut-o,asa ca daca nu scrie despre ea pe Prosport inseamna ca aia nu sunt in stare sa ne prezinte declaratiile integrale. Si piturca l-a laudat pe Muresan,asa ca hai sa nu intram iar in teoria conspiratiei baieti
Ce topit e si piturca asta nu stie sa remarce un jucator nici daca ar da 3 goluri si ar scoate inca 3 de pe linia portii :
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.