Alte știri din fotbal
Fotbalistul la care visează Mihai Stoica e interzis pentru FCSB: „Dacă am face o ofertă...”
0
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
0
Steaua și Unirea Slobozia, amical spectaculos cu 7 goluri
0
Știri din fotbal internațional
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Celebrul fotbalist a scos telefonul pe bancă și riscă o suspendare severă: „Sfidează autoritatea”
0
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Da, poate ca Piturca are dreptate si Muri a avut greseli de plasament. Nu am ochiul lui de selectioner absolut, sunt doar un simplu chibit. Dar sa spui dupa meci ca Muresan a avut greseli de plasament (repet, o fi avut!), incercand astfel sa te scoti intr-un fel, si cand Muresan a fost totusi printre cei mai buni de la noi, inseamna ca esti un las!
Piti, dar de plasamentul lui Goian la primul gol si la prima ocazie a francezilor (sutul ala in plasa laterala) nu zici nimic? Dar de faptul ca Ogararu era depasit constant de Henry sau le facea stop in careu francezilor nu zici nimc? Sau ai directiva de la Palat sa nu zici nimic de oi? Auzi de cine s-a gandit sa se ia? Un fel de, datat viitoare tot pe mana lui radoi merg.
piturca....da-ti demisia ,,infractorule,,
piturca are,, greseli ,,de vedere....a vazut alt meci/.........muresan a fost cel mai bun de la romani.....iar ghioane se plimba prin brasov ....si acest,,mega antrenor,, il cheama la lot pe cocis ,care nu prea are treaba cu nationala
Muresan a jucat excelent. Poate ca a facut vreo doua sau trei greseli, dar nimeni nu e perfect! In schimb, Ogararu parca a avut "prea mult respect" pentru Henry, iar Pitzi nu i-a reprosat nimic. De ce oare? ;)
a fost cel mai bun jucator,apoi Goian!...insa marica si cocis!...fl petre are calitatea ca mai da centrari bune spre deosebire de banel!
Muresan a fost cel mai bun jucator al Romaniei in meciul cu Franta. Cocis este cel mai mare dobitoc pe care l-am vazut vreodata. Hai Steaua!
barbugiul asta ce meci a vazut? pai daca muresan nu a jucat bine inseamna ca altzi precum cocis nici nu au intrat in teren...muje barbugiule
Degeaba se chinuie piturca sal puna in umbra pe Muresan acum ! Cine a trebuit sa-l vada inca o data pe MURESAN la joc, l-a vazut ! Si atunci cand MURESAN va juca sub un antrenor competent va fi CEL MAI BUN MIJLOCAS DEFENSIV DIN EUROPA !
@Cheshire Cat, la primul gol, Goian gafaia dupa Ribbery, la o greseala, e drept, colectiva: Chivu-Goian... Muresan a avut deseori initiativa, a sesizat de multe ori unde este cate o gaura si a si reusit sa acopere acele zone in 80-90%% din cazuri. Iar daca cineva ii imputa un gol de la 30 de m tras peste piticotul din poarta noastra atunci inseamna ca n-a dat niciodata cu piciorul in minge.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.