Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
mai are de invatat REGHE, OLAROIU sau...din EUROPA, dar la ce bani are FRF...NU PREA CRED, in rest o plutim in deriva multi ani de acum incolo cu NATIONALA, trebuie schimbat si stilul de joc
Mircea Lucescu si Dan Petrescu sunt, la distanta de cateva generatii, prdusele aceluiasi sistem mafiot care l-a tinut pe Piturca in functie pana ne-a curatat si de data asta. Am un respect enorm pentru antrenorul Mircea Lucescu, dar nu de la el poate veni insanatosirea fotbalului romanesc. L-am auzit vorbind inainte de returul cu Grecia, o invartea cum invarte purcica dovleacul in loc sa spuna pe bune ce vedea o tara intreaga. Ne trebuie un presedinte de Federatie care sa nu fie in cardasie cu puscariasii albanezi si un selectioner strain valoros. De ce credeti ca Grecia era rasul turneelor finale (cand se califica) si a a ajuns sa ia un titlu imediat ce au adus un antrenor strain?
dintre toti cred ca Dan Petrescu at fi cel mai potrivit... dar nu cred ca e posibil
Steaua - Chelsea 0-4 Schalke - Steaua 3-0 ... De aia ne ferim...pentru ca omul in meciurile IMPORTANTE a dat chix mai rau ca Pishurca. El e bun doar in Liga Schiopilor...unde concurenta la titlu este ZERO.
1. intre piturca si dan petrescu nu exista nici o deosebire in ceea ce priveste "filozofia" meseriei ce o practica, aceasta poate fi exprimata in cazul lor prin expresia: "cu autobaza in poarta". 2. mircea lucescu nu mai poate fi adus la nationala! o data ca nu s'ar intoarce el in cloaca patronata de nemuritorul nasu' sandu, a doua ca acesta nu poate suporta un antrenor la nationala cu o puternica personalitate si demnitate -asa cum piturca nu poate suporta jucatorii cu caracter si personalitate...- , iar in al treilea rand, dar nu ultimul, mircea lucescu are o varsta... toata stima si respectul pentru aceasta si jos palaria in fata ei, dar nu acesta este trendul azi, in
Nu, am vb la telefon dar eram in peluze diferite. A fost haos la intrare, dezorganizare totala... Poate iesim toti la o bere. :)
De ce va feriti sa spuneti un nume? Laurențiu Reghecampf! Cea mai buna solutie!
ba chiar nu e vorba de bani; ca au economisit acum o gramada din cauza ca nu mai au de platit primele de calificare. e vorba ca nici un antrenor pe care l-ati numit ca potential inlocuitor nu vrea sa lucreze cu echipa de la FRF care este acum. de ce?..........
Bine ca mi-ai zis! Ca tot vine "Black Fraierday":)))) Prind ceva reduceri...
o sa vina regheblat dar cu o clauza de 5 milioane,doar are balta peste.....iar mircea sandu sau cei care conduc federatia nu au nici un interes in legatura cu binele fotbalului romanesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.