Alte știri din fotbal
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
După debut, Joao Paulo a numit coechipierul preferat de la FCSB
0
La câteva minute după FCSB - Botoșani, Dennis Politic a fost prezentat oficial în Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Dinastia Betoanelor: Cine sunt frații Robert și Ionuț Negoiță. Afacerile, ...
Libertatea
Atunci cand platesti 800.000E pe tanase si nu il poti vinde nici macar cu 100.000 si singurul om care ii poate "probabil printr-o minune" ridica valoarea este piturca normal ca il linge in cur. Bucur , Stancu , Tanase OUT P.S Imi bag *** in reclamele voastre
Asta ne lipsea .... obositul ala selectioner :)) Prima masura ... naturalizarea lui Tatu :))... pe urma il aduce pe print la nationala
are dreptate..
In primul rand esti incult,posibil rapidist,stai jos..2
:))) mai sunt . o sa inceapa acum cu cele ale fostelor glorii, mitica, sandu si la sfarsitul lunii o sa ii tina loc nevestei lui jiji la vizita conjugala :P
FELICITARI,oare baiatul reghe are un pt,de vedere
În primul rând ești penibil direct dacă ești NNstoica. În al doilea rând ești penibil când lingi unde ai scuipat, în al treilea rând, în al treilea rân esti penibil dacă crezi vreodataă ce spune acest NNstoica :))))))))))))))))))))))))))
ce sa aseamana se aduna 2 idioti care sant de liga 2
I-e frica memelucului ca in cazul unei demiteri il baga Nasul la nationala pe Reghe iar Piti o sa fie favorit sa revina la Steaua ! Si-l va da afara pe proooost !!!!!
Mentorul,managerul si mana buna.....:D......asa s-ar putea numi poza asta...>:))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.