Alte știri din fotbal
Traian Băsescu a reacționat după decesul lui Mircea Lucescu: „îmi pare rău”
0
Povestea banderolei pe care Mircea Lucescu i-a dat-o lui Gică Hagi: „A fost tot timpul un vizionar. Ceva extraordinar!”
0
Cornel Dinu divulgă ultima discuție pe care a avut-o cu Mircea Lucescu: „Asta l-a doborât”
1
Andrei Nicolescu, întâlnire cu șeful asociației care a făcut plângere penală împotriva „câinilor”: „În urma incidentelor rasiste, iată ce și-a asumat Dinamo”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Bayern Munchen, în sferturile Ligii Campionilor » Echipele de start
2
Harry Maguire a semnat noul contract
0
Probleme mari pentru Diego Simeone înainte de Barcelona - Atletico » Oblak și alți 3 titulari lipsesc
0
Manchester City plătește 65 de milioane de euro pentru un internațional englez
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Din sărăcie lucie, în legendă. Viața lui Mircea Lucescu: de la un colț de ...
Adevărul
„Îi sunt dator cu toată existența mea” » Mărturii emoționante despre Mircea ...
GSP SPECIAL
Donald Trump tocmai a anunțat Apocalipsa: „O întreagă civilizație va muri ...
Libertatea
Deci , asta este diferența intre nr 21 și nr 10 !!! : )))))) FORTA TĂNASE !!!!!!
Deci in incheiere ca să simplific pentru acei care sint FOARTE INCEȚI LA MINTE , pe Sărmă-tean stă tricoul ca pe gard și mai mereu este uscat iar pe Tănase , tricoul este mulat pe fizicul lui cel musculos și este imbibat de transpirație !!!!!!!
Deci vă spun : să nu aud comentarii sau critici nasoale la adresa decarului Stelei și al nationalei , DA ? Bun ! : ))))))
Uitați-vă in poza de mai sus , ce fizic de jucător de biliar are și ce fizic are TĂNASE !!! In plus , Tănase aleargă intr-o repriză cit aleargă nr 21 in 7 partide !!!
Din pacate, eu nu-mi aduc aminte de un meci important in care Sanmartean asta sa fi facut diferenta... Nu mai zic de Inter, ca e fumata deja faza, dar ofticareala din returul cu Fener la 1-1 e impardonabila... in fine, daca neconvocarea lui inseamna promovarea lui Maxim, e f bine
Să nu mai aud de demagogi care il vor pe Sărmă-tean !!! Păi dacă juca in ultimul meci , Raț era măncat !! Egal se termina !!!Cocoșaților !!!!
HAI PIȚI !!!!!! La mondiale : ))))))
FORTA TĂNASE !!!!!
Știu că la mulți nu o să le convină ce am scris mai jos , dar ăsta e adevărul !!!!!
Păi ce ?! Naționala are nevoie de jucători mufturoși și cu ifose in cap ??? Noi avem nevoie de furnici și salahori băi hahalerelor !! : ))))))) FORTA TĂNASE !!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.