Alte știri din fotbal
A fost penalty pentru olteni? Verdictul specialistului, la cea mai mare controversă din Craiova - FC Argeș: „În mod intenționat”
0
Marius Baciu a dezvăluit cum gestionează ieșirile lui Gigi Becali: „Nu mi-e frică de absolut nimic”
0
Ultimatum din Bănie pentru Filipe Coelho: „Cauționăm până joi!” » 3 jucători criticați: „Ca un începător”
0
Notele GSP după Universitatea Craiova - FC Argeș » A intrat ca salvator și a ieșit dezastru pe două picioare
0
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
5
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
5
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Radu Miruță îi cere lui Sorin Grindeanu să pună Legea împotriva ...
Libertatea
SURSE Noile condiții puse de Bolojan pentru a vota un guvern
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Fotbalistul care susține că Gică Hagi n-a trecut niciodată de el: „Pur și ...
Libertatea
MUTU A FOST PESTE TOTI SI CA FOBALIST ...!!!! EL A FOST VEDETA SI IN ITALIA SI IN ANGLIA ....!!!! HAGI DOAR LA GALATASARAI ....!!!! CA ANTRENORARE CEL PUTIN 10 CLASE PESTE RADOI. SIGUR ISI VA INDEPLINI VISUL SI VA ANTRENA LA FLORENTA ...!!!
Doar fraza cu "gradinita Maicii Domnului" lipseste.
Cu Mutu chiar ca ar fi o mare, mare teapa! Nu are veleitati de antrenor de nationala! A beneficiat de un lot cu foarte multe talente si nu a stiut , nu a avut capacitatea sa le disciplineze si aseze in teren, sa le determine sa munceasca, sa alerge, sa fie primii in a lovi balonul!
Absolut greșit! Cum să pui la naționale antrenori cu zero experiență? Invata acum pe necalificarile nationalelor? Debutanți la naționale! Burleaanu e un ageamii! Acolo la Federație e un grup restrâns de sforari si profitori iar ceilalti tac si devin complici la esecuri/esece cum ar zice eba. Trebuie să plece Burleaanu cu ai lui!
Gandeste-te ca Piturca a fost debarcat de la Nationala pentru ca Hagi, Popescu si Petrescu voiau mai multi bani. Crezi ca s-au schimbat?
Astia care cica nu vin fara 600-700.000 euro: nu sunt comvins ca e chiar asa, iar daca e adevarat inseamna ca ei de fapt nu vor la Nationala. Petrescu nu a avut mereu contracte de peste 500.000 euro,iar Hagi...s -a platit singur in ultimii 8 ani. Problema lui Radoi nu e ca greseste, dar pare sa nu inteleaga ce greseste si repeta aceleasi lucruri. Probabil ca o sa mai treaca cativa ani pana sa ajunga un amtrenor matur si atunci o sa vedem niste abordari precum cele ale lui Iordanescu sau Piturca, adica un joc mai inchis, economic,orientat spre siguranta.
Rotariu are 93 de minute jucate din octombrie, Ratiu are 4 meciuri jucate in liga a III-a. Dobre are putin peste 90 de minute jucate anul asta. In Franta, nu in Anglia. Oaida a fost slab, la fel ca Dulca si Itu.
La tine-s FCSB-isti si dupa 10 de ani de cand pleaca de la echipa, nu? Si Gheorghe ot Pipera profita financiar si dupa ce aia schimba 3-4-5 echipe, nu? Probabil tot Becali l-a facut pe Tosca titular in Turcia si pe Stanciu la Slavia Praga. Iar Nita e cel mai slab portar, nu? Mai bine apara unul care nu a mai prins un meci de un an jumate sau Lazar.
Era si el constient ca„marfa ”lui inca nu e de nationala,iar planul era ca dupa primele meciuri din preliminarii sa se intinereasca nationala...exact cu marfa lui!La U21 au jucat slab si Harutz si Oaida!Iar pe Harutz vad ca-l propune fara probleme la nationala-alaturi de Olaru si de Morutzan!La tineret erau destui stranieri buni-Ratiu de la Vilareal si Dobre din Anglia, fiind doar doua exempler!Iar la nationalaIa de ce nu l-a chemat si pe Rotariu?Ca uite,doi colegi armeni de la Astana au facut jaf in nationala lu finu Mirel, axata pe fosti fcsb-isti!
Cu antrenori din pix o sa obtinem doar calificari din pix. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.