Alte știri din fotbal
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
0
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Asasinatul cu bombă de la Arad. Zeci de mii de euro din averea lui Ioan ...
Libertatea
Eh radem, dar eu zic ca jandarmeria s-a descurcat. Nu poti opri nebunii sa fie nebuni, la fel si cu huliganii!!! Ok, a fost haos, CATEVA MINUTE!!! pt ca jandarmii erau pregatiti si au intervenit imediat. Mai nasol a fost la meci, in peluza Sud, unde nu era picior de jandarm 30 minute cat s-au batut stelistii cu dinamovistii
Si ce vrei nenea comentatorul...Trebuia sa fie jandarmii mai multi...adica pe linga fiecare posibil infractor trebuiesc mai multe organe...incurci cauza cu efectul...Puteau fi mi de maghiari civilizati,numai tu stiai dinainte ca o sa fie altfel....pe linga tine este cineva?
normal. din 44 incoa', avem potlitie/melitie, si jandrmerie/secoritate, pricepute la dat cu pulanul. ioropeni ai dracului, nici rusii nu ne intrec la asta. parca, in iarna lui 2012, cand bumbacea la galeria stelei si derbedeii varanului, jandarmeria era dura, neomenoasa. atunci,, au fost mai multi jandarmi bagati in spital. dar, de ...ai nostrii :(( falsul doctor sa taca ca tacerea e de aur, in cazul sau. vorbeste. prea des, neintrebat si spune prostii.
Jandarmii astia sunt buni doar cand lovesc femei si copii la meciuri sau proteste, pisa-m-as in sufletele lor !
Sa vorbim discutii ..............................nu cunva si golurile le-a dat ponta ???????????????
Cam dur dar ai foarte mare dreptate trebuiau sa ii trimita pachet in Ungaria cu marfarul , vii dar frageziti bine .
Slab jandarmii, bataie ca la fasole, asta meritau "suporeterii unguri"Am senzatia ca multi n-au luat bilete pentru castiiau exactcine merge la Bucuresti!!
Ce dracu înseamnă "pastrand in acelasi timp o atitudine civilizata"?? În alte ţări bat jandarmii la ei ca la fasole, pun tunurile de apă pe ei şi noi..."atitudine civilizată"! Nu era clar de la intrarea în ţară că au venit puşi pe scandal, trebuiau primiţi cu flori în gară??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.