Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi despre adversara din Norvegia pentru retur: „Poate câștiga campionatul în România”
0
Reacție virulentă după rușinea FCSB - Auda 2-3: „Labonne? Boutoutaou? La banii ăia se putea găsi ceva mai de calitate. Sunt subțiri”
0
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Echipele probabile + cotele
0
UTA - Oțelul deschide runda #2 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Dublul campion cu FCSB a identificat punctul slab al celor de la Auda: „Acolo stau rău! Dacă vom fi atenți, cu siguranță vom înscrie la retur”
0
Ce avere a făcut Gianni Infantino în 10 ani la președinția FIFA! » Răzvan Burleanu și ceilalți 36 de membri ai Consiliului au împărțit anul trecut 11 milioane de euro
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei nu e de acord cu criticile lui Becali: „El ce vină are?”
0
Valentin Costache, salvator la Chișinău » A marcat golul care păstrează speranțele calificării
0
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
2
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Radu Miruţă dezminte că ar fi plătit 2.500-2.700 de euro pe noapte, în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Cutremur vineri dimineața în România: unde s-a produsul seismul
Libertatea
Sandule lasa-ne, astept cu nerabdare sa vina cineva competent la conducerea fotbalului romanesc, pana atunci ne vom zbate in mediocritate.
sa n calificam?cu cine? cu alde Tatarusanu, Gaman, Grigore, petarda de Tanase, Popa, Borceanu sau sau retardatul ala de Marica?
sper ca tie sa-ti cante zanganitul catuselor ,in acea perioada.apropos ,vorbeste de pe acum pentru o dubita cu, cei de la administratia penitenciarelor!
Stati ca nu ati auzit ce era mai important. La aceeasi conferinta, a dat vina pe suporteri ca nu mai are el sponsori la FRF ... Asta cred ca vrea sa fie linsat, ca prea si-o cauta
foarte multi se vor bucura :)Comentariul tău...
Si eu sper sa ne bucuram cand te vei uita la tv impreuna cu Piturca si dragomir din puscaria RAHOVA!
AI AMANETAT VIITORUL FOTBALULUI ROMANESC ......!!!!! AI VINDUT ECHIPA NATIONALA LUI GIGI , PITZURCA , FRATILOR BECALI SI LUI MITICA DRAGOMIR ....!!!! SA-TI FIE RUSHINE , MIRCEA SANDU .....!!!! ESTI UN NENOROCIT .....!!!!!
Asta face calcule de parca ar fi presedintele Federatie Olandeze.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.