Alte știri din fotbal
A jucat la Dinamo și la Steaua, dar nu a uitat cea mai importantă lecție învățată de la Mircea Lucescu: „Asta își dorea de la noi”
0
U Cluj - Universitatea Craiova pentru Cupa României Betano » Filmul zilei: suporterii olteni, cu trenul spre Sibiu
1
Căpitanul lui U Cluj din anul promovării vine diseară la Sibiu ca suporter: „Luăm Cupa, apoi și campionatul”
0
Cine a fost „Tunarul” Ion Oblemenco, mânzul fermecat mai popular ca Nicolae Ceaușescu, marele nedreptățit, magnetul de trofee care a murit pe terenul de fotbal
0
Știri din fotbal internațional
Florentino Perez este strâns cu ușa » Are 48 de ore ca să nu complice angajarea lui Mourinho la Real Madrid!
0
Mirel Rădoi, „nervos” după startul slab la Gaziantep! „Urmează o discuție cu conducerea clubului!”
0
Coincidență?! În timp ce Florentino Perez „urechea” ABC, a fost anunțată demisia președintelui! + Riposta directorului: „M-a sunat să influențeze ce publicăm”
0
Scandal încheiat cu arestări la meciul care l-a lăsat pe Cristiano Ronaldo în lacrimi » Bătaie cu bețe între șeici
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
A început Summitul B9 la București. Avertismentul lui Nicușor Dan: „De ...
Libertatea
„Halucinațiile” AI la ANAF. Fiscul motivează respingerea contestațiilor cu ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Clădirea-gazdă pentru peste 650 de firme: afaceriști străini, contracte ...
Libertatea
MARADONA armando diego,ARGENTINA,..SALVEAZA ROMANIA DACIA.ca SELECTIONER.ajutat,secund de Anghel IORDANESCU.noul dir.gen.FRF EMRICH JENEI.razvan lucescu jr si lupescu ionut,.AFARA imediat.niste IMBECILI,PROSTI,IMPOTENTI,mediocrii.TOATA FRF,v-a fi formata numai din cadre,oameni competenti din ARMATA ROMANA PATRIOTICA,dela clubul Steaua.toti dinamovistii,tradatorii de TARA,de ROMANIA DACIA,shmecherii,traficantii de droguri,incompetentii,,AFARA IMEDIAT.PROCURATURA GENERALA trebuie sa ANCHETEZE FRF.
D-le Sandu (sau Mircea ?!) te ratoiesti ca un gascan strans de fudulii!!! Dupa interventiile ``interesate`` ale machedonului si ale ``elegantului`` ti-ai schimbat discursul! Ti-e teama ca nu vei mai avea destui bani sa te retragi la pensie?? Care au fost criteriile pe baza carora l-ai acceptat pe Razvan ca antrenor al echipei nationale?? Sau poate le stie Lupescu, care face naveta intre Munchen si Bucuresti?? Caci nu l-am vazut pe la Scornicesti? Sunteti jeguri sociale!
Ce sa faca la Botosani, nasule? Sa vada a 3 -a tentativa esuata de calificare la un turneu final? Ti-e frica de "baciul" si bisnitarii becali ca-ti iau locul si incepi sa le cinti in struna? De ce l-ai numit pe lucescu atunci? Da-l jos decit sa pici tu, plinge-te la Blatini si BLATter.
CCANCERE? Era la Club cu Flocirescu,facea-u Zwing.
Salut. S-a deschis un tracker nou cu Filme , Seriale , Anime , Programe , Muzica , Video , Jocuri , Documente , Console si xXx. Intra pe ://trackerx.net/signup.php?k=w9xh9c1-a51U&e=1287243553&u=202 pentru a beneficia de aceste lucruri gratuit printr-o singura inregistrare cu un username si parola! Ce beneficii ai: *Comunitatea TrackerX va sunt de ajutor in orice *Radio TrackerX *Server Counter-Strike *Forum plin de topicuri de ajutor dar si de plictiseala sau distractie *Chat(S
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.