Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Nationala

Prima reacție a lui Burleanu după ce Dragnea a zis că-l susține pe Lupescu: "A văzut că nu are nicio șansă" » Răspuns dur către Dragomir: "Poate îl lasă memoria"

« Înapoi la articol

Comentarii (19) Adaugă comentariu

DM Bob  •  17 Aprilie 2018, 00:34

BURLEANU INTOARCE TOTUL CA PE CLATITE ; *** *** ; NU SE OPRESTE DELOC CU MANEVRELE COMUNISTE .

Silviu Isari  •  16 Aprilie 2018, 22:19

Burleanu a fost pus politic de Ponta ! Politic va fi pus si Lupescu de catre Livache !!!

Paul Popescu  •  16 Aprilie 2018, 19:35

***

ion.ionescu  •  16 Aprilie 2018, 19:24

Mai răsfiraţi, băieţi ! Tu nu comentezi, doar faci pe agentul de influenţă al lui Burleanu. Faci, pentru că nu te bagă nimeni în seamă...

 •  16 Aprilie 2018, 18:04

Burleanu sa se duca la sapat sau la origine sa lase fotbalul rominesc in mîna celor care au stiintā de acest factor ,si pentru suporteri si performanta:

Stefan Anghel  •  16 Aprilie 2018, 15:58

Postat de eugeniustin pe 16 Aprilie 2018, 12:51

)))))))) voi vreti sa faca trafic de influenta pe fata? Mesajul este foarte clar: daddy zice, baietii executa.

poate ne spui si cine e daddy,caci toate romnia stie ca cine zice ala este.

Stefan Anghel  •  16 Aprilie 2018, 15:57

dupa graiul domol s-ar putea sa aiba si alte aplecari.....

ceaiuri  •  16 Aprilie 2018, 14:36

si oamenii care conduc cluburile...sunt numiti de tine?burleanu deja devine jenant in declaratii...ce stia sa faca tanarul de 29 ani(cred ca auzise de acest sport atunci).."mem votanti si-au dorit o pers care sa ia decizii bune si dure",pt ca stiau de burleanu de la radio..sant,a fost pohta lui ponta...

eugeniustin  •  16 Aprilie 2018, 12:51

Postat de Constantin Vaetus pe 16 Aprilie 2018, 12:44

Rânjitul de burleanu minte! Dragnea a zis că dacă va câștiga Lupescu îl va susține! După ce va fi ales!

)))))))) voi vreti sa faca trafic de influenta pe fata? Mesajul este foarte clar: daddy zice, baietii executa.

ray51  •  16 Aprilie 2018, 12:46

Burlene, chiar nu-ntelegi ca protocoalele dintre SRI si institutii au fost dezavuate? In orice caz mirobolantul Coldea a pierdut. Si oricum ar fi, nu s-ar pastra protocolul cu FRF...

«

1

2 »
«

»