Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Contractul lui Piti e beton,deci trebuie suportat,dar poate Piti cedeaza,ceea ce nu prea cred.A insista cu Mutu(la 35 de ani!),Tamas si B.Stancu(aflat cu echipa sa la retrogradare)dar si cu Tanase(plafonat) este o mare greseala.
FRF sa faca un sondaj ... romanul trebuie sa voteze cine sa fie selectioner .... Nu conteaza cat se pricepe la fotbal , e decizia lui =))))
Reghe e cel mai bun antrenor roman al momentului. E o solutie buna pentru Nationala dar din pacate nu se poate. Piti are contract beton si nu e usor sa-l dai la o parte. Trebuie sa-i platesti salariul intreg. Asa ca orice discutie despre Reghe e inutila. Dar cu el antrenor, Nationala ar arata cu totul altfel.
ce selectioner de pana acum nu a fost subiectiv cand a facut selectia?
si becalli in locu lu mircea sandu si tacamu e complet
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.