Alte știri din fotbal
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Dezastru pentru Mihalcea! Jucătorii cad pe capete la UTA, iar antrenorul cere transferuri de urgență
0
Detalii de ultimă oră despre transferul lui Jovo Lukic de la U Cluj
0
Meciuri la limită în etapa a treia din Liga 2 » Înfrângere pentru Dinamo + trei echipe au punctaj maxim
0
Știri din fotbal internațional
Se face și transferul #6 la Tottenham » Vine cel de-al doilea jucător de la Liverpool: 70 de milioane de euro!
0
Arsenal pregătește o ofertă pentru noua senzație din Premier League » Manchester United stă la pândă
0
Barcelona l-a vândut pe Ferran Torres la PSG » Atacantul a fost prezentat + Ce sumă primesc catalanii
0
Fostul câștigător al „Ghetei de Aur” și al titlului european a renunțat la 36 de ani » „Am iubit fotbalul!”
0
Lifestyle
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
7
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
"pentru federalii este între 700.000 de euro și 800.000 de euro" ???? pai de ce? ei nu fac si nu au facut nimic pentru ce nu au fost platiti. Ei iau salariu pentru a face totul pentru fotbalul romanesc. De ce trebuie sa ia bani de doua ori? Ar trebui sa dea banii inapoi daca nu se califica.
In mod normal nu ar trebuii sa primeasca nici o prima ,Pentru dezamagirile create suporerilor, ei impreuna cu antrenorul si federatia ar trebuii sa doneze cate 100000 eur fiecare pentru cluburile de copii bin tara.
*** pe baieti. Jar mananca.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Planu' ca... ț*****, deja au împărțit banii ce nu-i au! Unii probabil i-or fi și cheltuit!+)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt la Ciurli Burli.
Purceaua e moartă în coteț și noi facem show-uri cu împărțitul cașcavalului. Probabilă calificare și banii 75 % vor trece în contul lui Burleanu & Co. iar doar 25% către războinicii lumini .
Vrem sa știm ce prime iau băieții pentru câștigarea Campionatului european!
Vine doamna aia de la gimnastica ritmica si ii fugareste.
Si daca rateaza calificarea, ce prima iau baietii?!
Stai aṣa bre. Două la primărie, două la prefectură : Unde dispărură 3 milioane euro Farfuridi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.