Alte știri din fotbal
Noua regulă impusă de FIFA vine și în Superliga » Afară din teren dacă faci asta
0
Dezastru la Sibiu! Jucătorul blocat la Hermannstadt lansează un apel disperat
1
4 goluri în Dinamo - LKS Lodz II, primul amical al zilei în Polonia » Cum a marcat Hintsa la debut
6
Greu de imaginat cu ce se ocupă la 45 de ani Jeremie Njock, colosul camerunez care teroriza fundașii Diviziei A: „E grozav! Mi-a schimbat viața”
7
Știri din fotbal internațional
Lamine Yamal sfidează favorita: „Nici Franța nu ne va învinge! Sunt 90% sigur că vom câștiga titlul mondial”
0
Sorin Cârțu îl felicită personal: „Bine că nu s-a dus la U Cluj! Nu dădea bine pentru el”
1
IOANIȚOAIA LA ZI » Directorul Gazetei Sporturilor s-a pronunțat, după meciurile de la CM 2026: „Cel mai bun jucător din lume!”
0
Tragedie după calificare în Mexico City » O suporteră de 19 ani a decedat asfixiată în îmbulzeală!
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Cocis,Stancu...astia is jucatori??!?!?!!?
COCIS??!!!!!!!!!! BAH PITI ASTA E DOBITOC
COCIS??!!!!!!!!!! BAH PITI ASTA E DOBITOC
"neapărat necesar" era de la inceputul campaniei,,,(
un montaj cu Romania in drumul spre Mondiale: youtube.com/watch?v=QU3KXaYRcSM
Dacă trecem barajul cu moșnegii e neapărat necesar să vină și tinerii în urma lor, chestie naturală și de selecție ante apocaliptică!
Dupa toata aceasta poveste superficiala cu "Barajul" care ii impresioneaza pe unii sau altii, in functie de mentalitatea fiecaruia,,, nu conteaza ca am ajuns la baraj sau ca trecem de el si ajungem la mondiale! Unde este viitorul Nationalei??? Problema e ca unul dintre principalele obiective a lui Piturca,,, e ratat! Atatia "mosnegi" la Nationala n-am mai vazut de mult,,, Te uiti la interviul lui Pitzi pe canalul oficial FIFA si nu-ti vine sa crezi,,, cum se contrazice singur! __ INTINERIREA ECHIPEI! Unde-i?????????
n avem antrenor da n avem nici lot asta e doar cu bulan poate ne calificam
Marica a jucat al doilea vârf, Mutu volante, un sistem perfect în trei.
Pentru cine dracu' e o surpriza ca Satana i-a convocat pe Cocis si Marius Niculae? Nu trebuie sa stoarca si el tot ce se poate, oricum nu are ca obiectiv calificarea. Obiectivul lui este sa promoveze fosilele si sa imparta banii cu impresarii si mircea sandu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.