Alte știri din fotbal
Banii în 24h sau excluderea din cupele europene!
0
Noul coechipier al lui Gnahore la FCSB: „Eu n-aș face niciodată ce a făcut el” + „Până în decembrie sunt aici 100%. După aceea, vedem”
0
FCSB a făcut ofertă de 800.000 de euro » El e jucătorul-vedetă dorit de roș-albaștri: „Îl urmărim de mult”
4
Mihai Stoica dinamitează începutul sezonului: „FCSB e favorită la titlu, nu Craiova! Fără discuții” » Ce cred bookmakerii
22
Știri din fotbal internațional
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
0
Campion mondial, dus la urgențe! » Medicii i-au găsit probleme grave fostului coleg al lui Cristiano Ronaldo
0
Youri Tielemans a semnat cu Manchester United până în 2031
0
Scandal în Belgia, după ce a apărut rezultatul investigațiilor medicale efectuate de Courtois
3
Lifestyle
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
0
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
ehhh lasa, noi nu ne comparam cu altii, mergi inchis... in fotbal ai nevoie si de noroc nu numai de talent... lipsa portarului titular de la irlandezi poate fi un atu pt noi... orice accidentare de la ei pt noi e o sansa in plus
Ca de obicei, se cauta sa moara capra vecinului. Mentalitate tipic *** si de babalici ne-educati. In Occident este invers, daca se intampla asa ceva, sa nu se poata juca contra unui jucator, adversarii sunt sucariti pentru ca vor ca echipa adversa sa aibe tot lotul apt... asta ca sa nu se faca polemici penale.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai uitat ca Irlandezii fie din Sud, Nord, Est sau Vest...joaca ca nemtii pana in ultima secunda, si muncesc. Nu ca bufonii nostrii ai samsarilor becali si prodanca, care pacaleste fotbalul toata viata lor.
Irlanda de Nord la Bucuresti a parut o echipa de partea a doua de premiership sau ceva echipa de partea a doua a campionatului scotiei. nici o viziune, nici un joc colectiv, un varf impins acolo care cauta lozul din plic. Daca nici pe astia nu ii batem atunci nu inteleg scopul accederii la turneul final unde poti da peste o Germania, Spania, Olanda etc.
Cum o fi reusit *** sa piarda acasa meciul ala cu irlanda de nord?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Speram sa fie vorba de Lafferty, dar e ok si asa. Nu cred ca o sa fie un meci spectaculos, insa probabil ii batem. Suntem mai buni ca ei.
Daca n-ai avea dunga rosie pe buletin, te-as baga in seama si altfel *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă n-ai fi negru în cerul gurii, ai putea fi chiar opinent! :))
*** au pierdut calificarea, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt sub noi, îi batem acolo, o să se arunce în atac, ca de obicei și noi o săi speculăm, ca de obicei. Suntem taticii fotbalului britanic. :)) Cred că suntem singurii care avem palmares pozitiv împotriva englezilor, ăia , ca stil, sunt pe acolo. Păcat de Panti, la ce bombardele or să fie la noi în care!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.