Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
I-a pupat mâna lui Mircea Lucescu! Imaginile zilei la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Majoritatea nemților nu sunt plictisitori. La ei e plătită munca de 10 ori mai bine decât în România, deci au motivația să muncească. Asta e diferența. Plus că mulți sunt patrioți.
E greu sa treceti in paranteza ca a fost capitan la U"17" a Germaniei .Vanatori de senzatii sunteti Gsp-istilor.
Deja nemtii l-au informat ca e rebut si cum nationala e o adunatura de rebuturi a prins curaj sa se duca sa vorbeasca cu "domnul Stoichita" , probabil cu promisiuni de ambele parti
Noi fiind Cititorii articolului. Am primit jumătate fe informație. Vrem informația completă. Dacă alegi A si apoi te sucești si alegi B si te decizi sa mergi la gazetă sa povestești ca ai ales B, spune si de ce ai mers prima data pe A si apoi te-ai sucit. Răspunsul s-ar putea să surprindă.
Țara noastră se numește România. Doar că să știi unde locuiești.
"Voi" fiind cine? Vreo autoritate superioara care trebuie sa primească raportul muritorilor de rand?
La anii lui e devreme pt asfel de accidentari! Cine l a pregatit nu a luat in considerare cresterea si evolutia lui din pacate. Sa speram ca ce nu l -a omorat il face mai puternic. Mult noroc copile si sa iti implinesti visele.
Daca are loc la Nationala schiopu' de Ianis, de ce nu ar avea loc si Canea? Canea macar a avut valoare inainte de accidentare.
Multe comentarii rautacioase. Bravo lui ca vine sa joace la o nationala unde are sanse sa joace. Albanezii si Marocanii au nationale cu 60% jucatori nascuti in strainatate ...numai unii ai nostri (gen Boloca) le pute Romania.
Fi binevenit tinere! Însănătoșire grabnică și mult succes pentru îndeplinirea dorințelor mărețe pe care le ai. Willkommen junge Mann! Willkommen Dahoam! Möge Gott dir die Kraft geben so dass deine Wünsche in Erfüllung gehen.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.