Alte știri din fotbal
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Știri din fotbal internațional
Stelea și Rusescu au păreri diferite pe un subiect fierbinte la FCSB: „Mai sunt unii aiuriți” / „Eu pot găsi o scuză staff-ului”
0
Gigi Becali i-a anunțat plecarea de la FCSB: „La revedere! Să-mi dea 200.000 de euro pe el”
1
Barcelona bifează primul transfer al sezonului » Ce a întârziat perfectarea achiziției
0
Croații, șocați de ieșirea lui Charalambous: „Și el e vinovat! Astfel de reacții rămân în vestiar”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
Merge acolo unde convocarile le fac antrenorii pe baza talentului jucatorilor, nu la nationala impresarilor si a clanului din Pipera
E normal. E tara care i-au oferit parintilor lui un job mai bun, un trai mai bun, e tara care i-a dat posibilitatea sa ajunga un fotbalist de valoare. Ce atatea lamentari????!!!! Copilul a ales corect.
M-ati disperat cu articole din astea. N-am pierdut nimic. Nici macar unul din astia n-o sa ajunga fotbalist de-a binelea. Mai era unu Postolachi, ceva moldovean, prezentat ca mare vedeta pe la PSG si propos pentru nationala Romaniei. Mai stie careva pe unde o arde? Mai vreti exemple? acum cativa ani ne-ati disperat cu Max Nicu, cred ca era prin Germania la Hertha. A jucat 2-4 meciuri la nationala dupa care la revedere. Sa fim seriosi
cum bah sa renunti la romania :)))))))))))))))) unde mai gasesti asa tara :)))))))))))))))))))))))))))))) aloooooo gsp ...daca el s-a nascut in spania ...ce treaba mai are cu mamaliga lui mitica ??? ..Unde ati auzit voi de un moldovean nascut la bucuresti sa zica ca el este moldovean :)))))))))))))))))))))))))))))))
Lasă ca nouă ne rămâne Tăvi Popescu . Speranța veșnică .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.